Niezapowiedziana gra Bethesdy jeszcze w tym roku?

niezapowiedziana gra bethesdy

Bethesda Softworks, deweloper stojący za seriami takimi jak “The Elder Scrolls” czy “Fallout” wypuści w tym roku niezapowiedzianą wcześniej grę.

 

 

Podczas wywiadu, który został przeprowadzony przez Tek Syndicate, Pete Hines – szef marketingu Bethesdy powiedział: “Mamy naprawdę wiele spraw na głowie. Na dodatek grę, która wyjdzie jeszcze w tym roku, ale nikomu o niej nie mówiliśmy. Ludzie mogą poczekać, to niedługi okres czasu.”

Czym może być niezapowiedziana gra Bethesdy?

Cóż, możemy jedynie zakładać, że będzie to jeden z zapowiedzianych przez Todda Howarda w 2016 roku “trzech wielkich i szalonych projektów”. Niezapowiedziana gra Bethesdy może być czymś zupełnie nowym albo kontynuacją poprzednich serii. Mamy pewność, że studio podejmie pracę nad kolejną częścią “The Elder Scrolls“, ale jak już wspomnieli deweloperzy, najpierw chcieliby spróbować czegoś nowego.

Jednym z zapowiedzianych tytułów na ten rok jest “Dishonored 2: Death of the Outsider”, który ujrzy światło dzienne już 15 września. Na dodatek “The Evil Within 2” oraz “Wolfenstein II: The New Colossus” pojawią się na rynku w październiku.

Jak myślicie, czym może być owa tajemnicza gra? Dajcie znać w komentarzach!