Newsy ze świata League of Legends #2

Mamy już grudzień, powoli zaznajomiliśmy się już z nowinkami, jakie wprowadza nowy sezon. Smoki, zmienione przedmioty, nowy bohater, a kolejny już w drodze. Generalnie wśród twórców jak i społeczności samej gry dzieje się naprawdę sporo. Sezon dziesiąty nadchodzi, a tutaj pojawiają się coraz to nowsze informacje nt. przedmiotów w sklepie Riot Games, dłuższym filmie z mobilnej wersji League of Legends oraz zmiany wyglądu umiejętności Lux.

Ubrania z motywem True Damage

Kurz co prawda już opadł po Mistrzostwach Świata w League of Legends 2019, mimo to piosenka oraz sam motyw skinów True Damage cieszy się wciąż bardzo dużym powodzeniem. Piosenka Giants wykonana przez zespół o tej nazwie na YouTubie przekroczyła już 36 milionów wyświetleń. Dzięki takiemu zainteresowaniu ze strony graczy, Riot Games dodał do swojego sklepu ubrania z motywem zespołu. Na stronie truedamage.com można zamówić koszulki, bluzy, spodnie a nawet czapki. Ceny wahają się od 35 do 85 dolarów, co w przełożeniu na złotówki równa się około 140 do 340 zł. 

Nowy film z mobilnego LOLa

LoL Mobile: Wild Rift, bo tak nazywa się projekt Riot Games doczekał się drugiego filmu pokazującego bezpośredni gameplay. Wygląda na to, że postaci będą dysponowały takim samym zestawem umiejętności co w swoim pecetowym odpowiedniku. Dobrą nadzieją napawa fakt, że mechanika i sposób ułożenia przycisków wygląda na dobrze przemyślany i wręcz zachęcający do gry. Miejmy jednak nadzieję, że aplikacja będzie dostarczała taką grafikę jaką możemy zobaczyć na pięciominutowym wideo przy jednoczesnym  utrzymaniu niskich wymagań technicznych, które zgodnie z obecnym rynkiem technologii i możliwości naszych telefon prezentują po prostu śmiesznie:

Nie jest to jeszcze w pełni zatwierdzone, ale staramy się umożliwić dostęp do aplikacji na tylu platformach, na ilu to będzie możliwe. Oto nasza obecna specyfikacja dla platform mobilnych:

Dla urządzeń z systemem Android chcielibyśmy uzyskać kompatybilność z urządzeniami podobnymi do Samsung Galaxy A7: 1 GB RAM, procesor Qualcomm Snapdragon 410 i GPU Adreno 306.

Dla urządzeń z systemem iOS zamierzamy wypuścić Wild Rift na iPhonie 5S i nowszych modelach.

Poniżej zamieszczamy film prawdopodobnie pierwszego Youtubera, który nagrywa Wild Rift:

Lux z nowymi animacjami

Kto nigdy nie wkurzył się o wygląd animacji i hitboxy umiejętności Lux niech pierwszy rzuci kamień. Niektóre skórki do Pani Jasności zostały nawet zablokowane w rozgrywkach ligowych takich jak m. in. LCS. Riot wreszcie posłuchał graczy i na Twitterze Riot Games pojawiły się zdjęcia przedstawiające nowy wygląd animacji. Lista zmian jest naprawdę długa, ale wśród zdjęć przedstawiających nowe wersje spelli pojawił się jeden screenshot, do którego już nic więcej nie trzeba dodawać.

Tak, umiejętność ostateczna w końcu będzie posiadać swój marker zasięgu. Niby prosta zmiana, a poprawiła mi humor na cały dzień. Pozostaje tylko czekać i liczyć na to, że zmiany wejdą na serwery live jak najszybciej.

 

Death Stranding- najważniejsza robota w życiu kuriera [recenzja]

Death Stranding- najważniejsza robota w życiu kuriera [recenzja]