Mortal Kombat XI – Terminator dołącza do walki!

Mortal Kombat XI

Studio NetherRealm zaprezentowało efektowny zwiastun Mortal Kombat XI pokazujący w akcji Arnolda Schwarzeneggera aka Terminatora T-800.

Już niebawem, bo 8 października wybór postaci w Mortal Kombat XI powiększy się o kolejnego twardego zawodnika. I to twardego zupełnie dosłownie. Cyborg T-800 zrobi sobie krótką przerwę od ścigania Sary Connor i weźmie udział w szeregu starć ze Scorpionem, Sub-Zero i resztą ekipy.

Na efektownym zwiastunie możemy obserwować T-800 w trakcie kilku brutalnych pojedynków i przyznać trzeba, że twórcy dobrze poradzili sobie przy odwzorowaniu kultowej postaci. Cyborg chętnie korzysta ze wszelkiej maści broni palnej, przenosi w czasie zarówno siebie jak i swoich przeciwników, a jego zewnętrzna powłoka imitująca skórę może ulec w trakcie walki zniszczeniu odsłaniając metalowy szkielet. Warto wspomnieć, że chociaż Arnold Schwarzenegger zgodził się na wykorzystanie swojego wizerunku to nie użyczył T-800 głosu. O tym, czy „zastępczy” aktor dobrze wywiązał się ze swojej roli możecie przekonać się oglądając poniższy zwiastun:

T-800 jest jedną z postaci, która dołączy do gry w ramach zestawu Kombat Pack. Do tej pory doczekaliśmy się debiutów Shang Tsunga i Nightwolfa. Teraz pozostaje czekać na resztę bohaterów czyli Sindel (26 listopada), Jokera (28 stycznia) oraz Spawna (17 marca). Za cały zestaw trzeba zapłacić 161,99 zł na PC oraz 169 zł na konsolach. To jak, skusicie się?

Mortal Kombat XI: Nowe kontrolery inspirowane postacią Scorpiona

Mortal Kombat XI: Nowe kontrolery inspirowane postacią Scorpiona