Neonowy roguelite z kosmitami – Hypergun [zapowiedź]

Hypergun

W wakacyjne wieczory warto czasami odetchnąć od żaru lejącego się z nieba i przysiąść nad jakimś tytułem, który pozwoli nam zapomnieć na chwilę o rozbudowanych i chwytających za serce fabułach gier.

Hypergun to produkcja studia NVYVE, która pojawi się na platformie Steam już 23 sierpnia.

Jako stażysta w laboratorium DevTech Labs imieniem Dewey Owens zostajemy zaangażowani w testy nowej broni, która ma służyć do walki z najeźdźcami z kosmosu. Nie dzieje się to jednak za sprawą naszych wspaniałych umiejętności bojowych, a bardziej przez to, że włamujemy się do instytutu badawczego w trakcie weekendu i lądujemy w symulatorze.

Hypergun
Naszą broń będziemy mogli zmodyfikować poprzez ponad 150 modułów.

Hypergun – modyfikacje

Tytułowa broń – Hypergun – może być modyfikowana poprzez znajdowane przez nas moduły (których jest ponad 150). Zmieniają one oczywiście sposób zachowywania się naszego oręża w sposób nieprzewidywalny i ekscytujący, jak twierdzą twórcy, a przy tym sprawiają, że każde podejście do symulacji może być zupełnie inne. Poziomy są oczywiście generowane proceduralnie i napchane wszelkiej maści symulacyjnymi kosmitami, a także wielkimi bossami.

Podczas rozgrywki możemy odblokować także kilka profili naszych współpracowników, służących jako kolejne ulepszenia, dzięki którym pozyskamy dodatkowe umiejętności klasowe. Ponadto podczas przemierzania symulacyjnych korytarzy napotkamy na karteczki samoprzylepne z pasywno-agresywnymi treściami pozostawionymi przez pracowników.

Hypergun
Weekend spędzony w biurze? Ktoś tu jest chyba pracoholikiem…

Wymagania sprzętowe

MINIMALNE:

  • Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
  • System operacyjny: Windows 7/8/10
  • Procesor: Intel Core i5-2300 2.8 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: NVIDIA GTX 550 Ti
  • DirectX: Wersja 11
  • Miejsce na dysku: 2 GB dostępnej przestrzeni

Czy za cenę 15$ będziemy w tanie dobrze zabawić się przy tej produkcji? Myślę, że broń składana z wielu różnorakich elementów może być ciekawym narzędziem do siania pogromu w szeregach cyfrowych alienów, ale o tym przekonamy się już niedługo, a póki co zostawiam was ze zwiastunem gry.

Co czeka na nas w sierpniowym PS Plus?

Mafia 3 i Dead by Daylight w sierpniowym PlayStation Plus

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o