Need For Speed: Heat Gameplay

Need For Speed

Na targach Gamescom Electronic Arts zaprezentowało Gameplay ze swojej najnowszej produkcji z serii Need For Speed. Wydawana jest ona od 1994 roku, a Heat będzie 21 odsłoną cyklu.

Fragmenty z dynamicznej rozgrywki Need For Speed Heat zaprezentowane na Gamescomie pokazują, że w najnowszej części kultowej wyścigówki skupimy się na ulicznych wyścigach i walce ze skorumpowaną policją. Głównym miejscem rozgrywki będzie Palm City- miasto, które będziemy mogli dowolnie eksplorować.

Całość będzie też podzielona na dwa etapy – poranny, czyli taki, w którym będziemy mogli wziąć udział w Speedhunters Showdown, które są legalnymi mistrzostwami. Za zwycięstwo w nich otrzymamy gotówkę, a także będziemy wspinali się na szczyt kariery. Nocą natomiast rozgrywka zmienia się o 180 stopni, ponieważ startujemy wtedy w nielegalnych wyścigach, aby zwiększyć poziom naszej reputacji i zdobyć unikalne części do tuningu. Walczymy wtedy także ze skorumpowanymi oddziałami policji, które wyjeżdżają na łowy i nic ich nie powstrzyma od tego aby złapać gracza. Premiera Need For Speed: Heat odbędzie się już 8 listopada 2019 roku na konsole PS4 i Xbox One, a także na komputery osobiste.

Zapraszamy do obejrzenia gameplayu z rozgrywki i podzieleniu się w komentarzu opinią na temat najnowszej produkcji EA!

For Honor dostępne za darmo przez tydzień

For Honor dostępne za darmo przez tydzień

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here