Need For Speed: Heat Gameplay

Need For Speed

Na targach Gamescom Electronic Arts zaprezentowało Gameplay ze swojej najnowszej produkcji z serii Need For Speed. Wydawana jest ona od 1994 roku, a Heat będzie 21 odsłoną cyklu.

Fragmenty z dynamicznej rozgrywki Need For Speed Heat zaprezentowane na Gamescomie pokazują, że w najnowszej części kultowej wyścigówki skupimy się na ulicznych wyścigach i walce ze skorumpowaną policją. Głównym miejscem rozgrywki będzie Palm City- miasto, które będziemy mogli dowolnie eksplorować.

Całość będzie też podzielona na dwa etapy – poranny, czyli taki, w którym będziemy mogli wziąć udział w Speedhunters Showdown, które są legalnymi mistrzostwami. Za zwycięstwo w nich otrzymamy gotówkę, a także będziemy wspinali się na szczyt kariery. Nocą natomiast rozgrywka zmienia się o 180 stopni, ponieważ startujemy wtedy w nielegalnych wyścigach, aby zwiększyć poziom naszej reputacji i zdobyć unikalne części do tuningu. Walczymy wtedy także ze skorumpowanymi oddziałami policji, które wyjeżdżają na łowy i nic ich nie powstrzyma od tego aby złapać gracza. Premiera Need For Speed: Heat odbędzie się już 8 listopada 2019 roku na konsole PS4 i Xbox One, a także na komputery osobiste.

Zapraszamy do obejrzenia gameplayu z rozgrywki i podzieleniu się w komentarzu opinią na temat najnowszej produkcji EA!

For Honor dostępne za darmo przez tydzień

For Honor dostępne za darmo przez tydzień