MŚ League of Legends – Pick’em Challenge

Za nami zamknięte kwalifikacje Mistrzostw Świata 2019 – najważniejszej imprezy w świecie League of Legends. Wydarzenie związane z MŚ zawitało już w grze, pomimo, że faza główna rozpocznie się dopiero 13 października. Według oficjalnej strony LOLa, dzisiaj będzie można rozpocząć coroczny Pick’em, czyli obstawianie wyników w poszczególnych grupach.

Riot Games od paru lat wznawia LOL Pick’em Challenge, co stało się jakby nie patrzeć tradycją towarzyszącą Mistrzostwom Świata. W tym roku do głównego turnieju zakwalifikowały się aż trzy drużyny z Europy, więc jest za kogo ściskać kciuki.

Warto dodać, że dla osób, które perfekcyjnie wytypują zarówno fazy grupowe jak i późniejsze play-iny, twórcy gry jak to co roku przewidzieli nagrody. Nie są to jednak drobne upominki, gdyż w poprzednich latach były to m. in. skórka Championship Riven lub torba z wszystkimi skinami ultimate (Strażnik Przodków Udyr, Lux Mistrzyni Żywiołów oraz Cybernetyczny Ezreal). Wzięcie udziału nic nie kosztuje, a nagroda jak widać będzie warta zachodu. Na ten moment narzędzie jeszcze nie zostało uruchomione, lecz dzisiaj wieczorem zapewne będzie można typować.

Pozostaje mi więc życzyć powodzenia zarówno na Field of Justice, jak i w trafnym Pick’emie!

Trylogia Crasha, trylogia Spyro i COD: WWII w Humble Monthly

Trylogia Crasha, trylogia Spyro i COD: WWII w Humble Monthly