Mortal Kombat 11 – nowy trailer, gameplay i zawartość preordera [+18]

Mortal Kombat 11

Twócy Mortal Kombat 11 udostępnili w sieci nowe materiały związane z nadchodzącą premierą ich gry. Wśród nich są trailery, gameplay i inne informacje.

Z okazji odbytego w Londynie pokazu Mortal Kombat 11 kanał youtube’owy serii po miesiącu nieaktywności uruchomił się i to z niemałą pompą. Twórcy udostępnili na nim szereg materiałów, które powinny zaciekawić każdego fana agresywnej i bezkompromisowej serii bijatyk.

Trailery

Zacznijmy od czegoś klasycznego. Na kanale pojawił się gameplay trailer. Dosyć klasyczny jak na serię: dużo w nim walki, onelinerów, atrakcyjnych ujęć i krwi wylewającej się z ciał wrogów. Możemy na nim zobaczyć także nowych wojowników, w tym jednego, który potrafi zatrzymywać czas.

Kolejny trailer to już materiał fabularny. Otóż historia tej części obracać się będzie wokół nietypowego zagrania. Głównym zadaniem nowych i starych bohaterów będzie walka ze… swoimi wcieleniami z przeszłości. Ocenę jakości tego postąpienia pozostawiamy Wam przypominając tylko, że nie samą fabułą seria stoi :D.

A skoro mowa o tym, czym seria stoi to na pewno jednym ze swoich najbardziej rozpoznawalnych elementów, czyli rzecz jasna systemem fatality, (krwawych i brutalnych wykończeń do których dochodzi po zbiciu zdrowia przeciwnika do 0). Jako, że na ten element czeka wielu graczy to twórcy zaczęli już wypuszczać materiały z tym związane. Pod spodem macie trailer samych fatality. Osobom wrażliwym odradzamy jednak odłożyć jedzenie, bowiem jak mówią sami twórcy Mortal Kombat 11 ma być najbrutalniejszą odsłoną serii i po pierwszych materiałach można to tylko potwierdzić.

Twórcy nie omieszkali także po każdym materiale zapomnieć, żeby wspomnieć o tym, że kupując grę w pre-orderze otrzymacie dostęp do przedpremierowej bety oraz postać Shao Kahna.

Gameplay

To jednak nie wszystko. Twórcy na swoim kanale opublikowali szereg walk pomiędzy postaciami. Większość z nich toczonych jest z komentarzem, więc o grze można dowiedzieć się także ciekawych rzeczy. Na udostępnionych materiałach można zobaczyć kilka map, postaci oraz ich stylów walki (mechanika ta pojawi się i w tej części). Nowością są dwa paski postawy defensywnej i ofensywnej, które będą miały wpływ na sposób walki bohaterów.

Premiera gry nastąpi 23 kwietnia 2019 r. na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Mortal Kombat 11 jest grą, na którą jeden z naszych redaktorów czeka najbardziej w 2019 roku. Chcielibyście poznać resztę produkcji, których w nadchodzących 12 miesiącach będziemy wypatrywać? Zapoznajcie się z naszym tekstem redakcyjny. 

Najbardziej oczekiwane gry 2019 r. wg redaktorów KM