Beyond: Two Souls i Rayman Legends w majowym PlayStation Plus

PlayStation Plus
PlayStation Plus na maj

Poznaliśmy gry, które pojawią się w majowym PlayStation Plus. Wśród tytułów dla abonentów usługi Sony znajdują się m.in. Beyond: Two Souls i Rayman Legends

Na blogu PlayStation pojawiła się informacja, która zaciekawi graczy opłacających abonament PlayStation Plus (dzięki, Łowcy Gier). Poznaliśmy bowiem gry, jakie pojawią się za darmo dla abonentów ww. usługi. Znajdziemy tutaj m.in. Beyond: Two Souls i Rayman Legends. Gry dostępne do pobrania będą od 2 maja.

A oto pełna lista tytułów, które wpadną w nasze ręce w nadchodzącym miesiącu. 

Wśród najciekawszych gier zestawienia należy wymienić Beyond: Two Souls i Rayman Legends. Fani gier od Piranha Bytes mogą też doliczyć Risen 3: Titan Lords.

Kompan duch

Pierwsza wymieniona gra jest dorobkiem studia Quantic Dream (Heavy Rain, Fahrenheit). Pozwala nam się wcielić w postać Jodie Holmes: młodej dziewczynki potrafiącej porozumiewać się z zaświatami za sprawą dziwnej istoty nazwanej Aiden, z którą z jakiegoś powodu jest połączona. Beyond: Two Souls, jak poprzednie gry studia, jest przygodówką point and click. Jak poprzednio ogromną rolę w tytule odgrywa fabuła, odnajdowanie poszlak i podejmowanie własnych decyzji w oparciu o preferencje odnośnie postaci.

PlayStation Plus
Beyond: Two Souls to świetna i emocjonująca opowieść. Według wielu nie tak dobra jak Heavy Rain, ale bez wątpienia nadal warta uwagi.

Renesans Raymana 2D 

Kolejną grą wartą uwagi w tym zestawieniu jest Rayman Legends. To druga gra od Ubisoftu, która przenosi Raymana do korzeni serii zamieniając cykl w platformówki dwuwymiarowe. Rayman Legends to rozwinięcie koncepcji z Rayman Origins. Gra jest pełna akcji, humoru, urzekającej animacji i wpadającej w pamięć ścieżki dźwiękowej.

PlayStation Plus maj
Kolory, szaleństwo i humor. Czegóż chcieć więcej?

PS+ na kwiecień nadal dostępne 

Dodatkowo warto wspomnieć, że gracze posiadający abonament już teraz mogą nabyć gry z kwietniowego PlayStation Plus wśród których są:

PlayStation Plus

Jak zapatrujecie się na majowy zestaw gier? Znaleźliście tu coś dla siebie? Dajcie nam znać w komentarzach.