Najbardziej pożądane gry | Promocja na GOG.com

30 ton – lista, lista przebojów! Choć w tym przypadku jest ich aż 150. Na najnowszą wyprzedaż GOG.com trafiły gry wytypowane na podstawie popularności na listach życzeń graczy.

Wśród przecenionych tytułów znajdują się oczywiście takie produkcje, jak Wiedźmin 3 (-40%), Planescape Torment (-67%), Superhot (-50%) czy Bastion (-75%). Jednak okazuje się, że użytkownicy GOG.com mają chrapkę nie tylko na najbardziej popularne gry, których nikomu nie trzeba przedstawiać.

Jak się okazuje gracze pożądają też Ghost of a Tale (-20%) – nietypowego, baśniowego RPGa o mysim minstrelu Tilo. Jeśli zastanawiacie się nad kupnem, to zajrzyjcie do naszej recenzji. RPG-owych maniaków zaciekawi także Age of Decadence (-66%), które jest niesamowicie ambitną i trudną grą. Nie znajdziecie w niej bombastycznych efektów graficznych, ale zestaw mechanik sprawiających, że grę można przejść kilkanaście razy i za każdym razem historia i rozgrywka będą inne.

Przeceniona jest również psychodeliczna przygodówka Sanitarium (-50%), która zadowoli wszystkich fanów horrorów. Z kolei jazz, papierosowy dym i kino noir znajdziecie w łabędzim śpiewie studia LucasArts – Grim Fandango (-70%).

Najbardziej pożądany jest również Hob (-25%) – zręcznościowo-przygodowa produkcja twórców Torchlight; w niej ratujemy świat przed katastrofą ekologiczną stopniowo poznając jego historię (więcej dowiecie się w naszej recenzji). A trochę platformowego oldschoolu znajdziecie w kultowym Jazz Jackrabbit. Z serią o kosmicznym zającu możecie bliżej zapoznać się w tym artykule.

Pełną listę przecenionych gier znajdziecie na GOG.com!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here