Kim będzie kolejna postać w Apex Legends?

kolejna postać w apex legends

Fani gier uwielbiają doszukiwać się informacji na temat ich ulubionego tytułu i zmian, które mogą się w nim pojawić. Nie inaczej wygląda sprawa z Apex Legends. Kim będzie postać lub postaci dodane w kolejnym sezonie? Przyjrzyjmy się znanym już informacjom.

Apex Legends od samego początku istnienia miało kilka wzlotów i upadków, niemniej gra utrzymuje przy sobie ludzi, przez co studio Respawn w dalszym ciągu pracuje nad aktualizacjami do tejże produkcji Pomimo ich niezbyt częstego wypuszczania, zmieniają one bardzo wiele. Aktualizacja drugosezonowa do Apexa wprowadziła nieco zamieszania do świata gry. Jeżeli nie kojarzycie lub zdążyliście już zapomnieć co się stało, to służę pomocą w postaci filmiku rozpoczynającego obecny sezon.

Jak można ujrzeć w pierwszych sekundach filmu, za zniszczenie pola siłowego okalającego wyspę odpowiada tajemniczy jegomość. Zniknięcie sfery spowodowało napływ stworzeń znanych w grze jako Lataki oraz gigantycznych dinozaurów na wyspę, co zmieniło charakter całej lokacji.

Jak się okazuje owym bohaterem może być znaleziony przez graczy w plikach Crypto.

kolejna postać w apex legends
Pełna lista postaci, która została wyciągnięta przez graczy.

Tym co łączy postać ukazaną na trailerze z przeciekami jest widoczna w pierwszych sekundach filmu kurtka. Jeszcze przed rozpoczęciem drugiego sezonu fani znaleźli w plikach gry także nazwę laptopa, który się w niej pojawił, zawierającą w sobie słowo crypto.

Wygląda zatem na to, że kolejna postać w Apex Legends to enigmatyczny haker z niewiadomą póki co osobowością. Kilka dni temu po raz kolejny pojawiły się spekulacje na ten temat. Spowodował je wpis na twitterze jednej z osób pracujących nad grą.

https://twitter.com/Teanah/status/1157036213452197888

https://twitter.com/Teanah/status/1157088320972705792

Jak można zauważyć, Tina Sanchez wrzuciła dwie fotografie z sesji motion capture. Widzimy na nich kobietę wspierającą się na lasce oraz nieco wyższego mężczyznę w tle. Czy oznacza to, że w kolejnej aktualizacji sezonowej do gry zawitają dwie nowe postaci? Kij wspomagający chodzenie wskazuje na postać nazwaną Rosie. Męska postać może natomiast oznaczać dosyć wysokiego Crypto.

Czy wyciągane z gry i postów deweloperów wycieki mają w sobie chociaż część prawdy? Jakimi cechami będzie wyróżniać się kolejna postać w Apex Legends? Przekonamy się zapewne dopiero w kolejnym sezonie.
Nie samymi grami wideo człowiek żyje, czyli trochę o kartach 🙂

Gry karciane, czyli recepta na dobrą zabawę. 6 gier, których prawdopodobnie nie znałeś