Karcianka Fable Fortune już dostępna!

Fable Fortune Free

W serwisie Steam oraz sklepie Windows 10 pojawiła się gra Fable Fortune, czyli karcianka oparta na popularnych grach z serii Fable.

Deweloperami odpowiedzialnymi za ten tytuł są studia Mediatonic oraz Flaming Fowl Studios. Wszyscy gracze, którzy pobiorą grę, przez 10 dni od dzisiaj (22 lutego) otrzymają darmowy pakiet kart każdego dnia. Ponadto do 2 marca zdobywane doświadczenie zostało podwojone.

Tak oto prezentuje się trailer gry:

Fable Fortune to darmowa gra karciana oparta na świecie znanym nam z serii Fable. Do wyboru mamy sześciu herosów, z których każdy charakteryzuje się własnym zestawem umiejętności oraz kart. Tak jak w przypadku głównej serii, spotkamy się tutaj z systemem moralności (opartym o misje fabularne oraz podczas rozgrywek), który będzie wpływał na nasz wygląd, przeznaczenie a nawet umiejętności czy też nasze karty.

Tak jak w przypadku innych gier karcianych, w Fable Fortune spotkamy się z systemem ligowym oraz eventami. Ciekawostką jest system kooperacyjny, w którym możemy wraz ze znajomym podjąć się walki z bossami. Ponadto produkcja oferuje nam tryb jednoosobowy, który umożliwia odkrywanie historii poszczególnych bohaterów.

Fable Fortune - rozgrywka

Gra opuściła fazę Early Access po 7 miesiącach, w trakcie których twórcy modyfikowali oraz dodawali nowe rzeczy na podstawie spostrzeżeń społeczności. Dzięki temu powstał między innymi Deck-Helper czy też samouczek, mające na celu ułatwienie rozgrywki nowym graczom. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak tylko wyruszyć na podbój Albionu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here