Kangurek Kao rusza na pomoc australijskim lasom

Kangurek Kao

Pożary szalejące w Australii są jednym z największych kataklizmów, jaki dotknął ten kontynent. Chęć ratowania dzikiej przyrody zadeklarowało wielu celebrytów, organizacji oraz przedsiębiorstw. Wśród tych ostatnich znaleźli się twórcy rodzimej serii gier Kangurek Kao.

Polski deweloper, Tate Multimedia, który w swoim czasie stworzył serię platformówek Kangurek Kao postanowił przyłączyć się do walki z żywiołem pustoszącym australijskie tereny. Akcja związana jest z odświeżoną wersją gry Kao the Kangaroo: Round 2, która zadebiutowała w czerwcu zeszłego roku. Firma przekaże pełny dochód ze sprzedaży gry w dniach 9-19 stycznia na rzecz fundacji WIRES, która pomaga w ratowaniu australijskiej przyrody.

Kao the Kangaroo: Round 2 ukazał się pierwotnie w 2003 roku i zyskał dużą sympatię miłośników platformówek. Jako uroczy kangurek ruszaliśmy na ratunek zwierzętom porwanym przez wrednego kłusownika. Na Kao czekały liczne wyzwania w postaci bossów oraz całkiem wymagających elementów zręcznościowych.

Aby przyłączyć się do akcji, wystarczy wejść tutaj i dokonać zakupu tej (bardzo zresztą dobrej) platformówki.

Horace kolejną darmową grą w Epic Games Store

Horace kolejną darmową grą w Epic Games Store