Jumanji: The Video Game – trailer i data premiery

W sieci pojawił się trailer Jumanji: The Video Game oraz opublikowano datę premiery.

W trailerze zapowiedziano, że gra pojawi się 8 listopada bieżącego roku (choć planowano jej premierę na dzień 15 listopada). Wydawcą jest Bandai Namco. Tytuł ten zagości na PC, Xbox One, PS4 oraz Nintendo Switch.

Pegi ocenia grę, jako odpowiednią dla użytkowników powyżej 7 roku życia – i po trailerze widać, że jest to zrozumiałe. Jumanji: The Video Game wygląda na kolorową, typową przygodówkę.

Tytuł powstał w oparciu o film Jumanji: Przygoda w Jungli. Naszym zadaniem będzie omijanie pułapek, rozwiązywanie zagadek jak i pokonywanie przeciwników.

Ciężko wysnuć z 50 sekundowego trailera wiele informacji, jednak widzimy krótką prezentację każdej z głównych postaci, które wystąpiły w filmie: Dr. Smolder Bravestone, Ruby Roundhouse, Prof. Shelly Oberon, oraz Franklin ‘Mouse’ Finbar. Przedstawione są mechaniki gry, przykładowi przeciwnicy, mapy oraz kilka pułapek.

Czytając opinie internautów widać, że wiele z nich jest niezadowolonych najnowszym tytułem od Bandai Namco. A co Wy o tym sądzicie? Piszcie w komentarzach!

 

Inside i Celeste w Epic Games Store

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o