Obecnie w Epic Games Store można wyłapać za darmo Rayman Legends. Już niedługo twórcy Fortnite’a udostępnią za to Jotun: Valhalla Edition – ręcznie rysowaną grę akcji, która toczy się w świecie wierzeń ludów nordyckich.

Epic Games Store co tydzień udostępnia darmowe gry. Obecnie trwa promocja rozpoczęta 1 grudnia. W jej ramach możemy dostać Rayman Legends – jedną z najlepszych platformówek 2D tego dziesięciolecia. Co czeka nasze biblioteki już niedługo?

Rayman Legends do wyłapania za darmo w Epic Games Store

Od 5 grudnia na nasze dyski będziemy mogli za darmo przyjąć Jotun: Valhalla Edition. To ciepło przyjęta niezależna gra akcji, w której wcielamy się w postać nordyckiej wojowniczki, która zmarła śmiercią niegodną wojownika. Bogowie postanawiają jednak dać  jej jeszcze jedną szansę na odkupienie hańby. Zostaje przeniesiona do tytułowej Valhalli, gdzie może przeciwstawić się pięciu bóstwom, aby zaznać chwały. W grze eksplorujemy ręcznie rysowane lokacje, walczymy z wieloma przeciwnikami i rozwijamy postać w toku rozgrywki. Jotun: Valhalla Edition wsławił się przede wszystkim intensywnym klimatem, świetnym designem przeciwników i dobrze wykreowaną rozgrywką. Jego twórcy w odpowiedzi na popularność stworzyli także kolejną ciepło przyjętą grę – Sundered.

Zamierzacie zgarnąć za tydzień pięknie rysowaną historię nordyckiej wojowniczki? Dajcie nam znać w komentarzach!

To the Moon 3: Impostor Factory – powrót wyciskacza łez

To the Moon 3: Impostor Factory – powrót wyciskacza łez