Jak zdobyć przyjaciół w Fallout 76

Fallout przyjaciele

Fallout 76 zadebiutuje już w listopadzie tego roku. Deweloperzy z Bethesdy postanowili zatem poinstruować graczy, jak w nowej produkcji powinno zdobywać się przyjaciół…

14 listopada tego roku zadebiutuje Fallout 76, sieciowa gra osadzona w postnuklearnym świecie wykreowanym poprzez poprzednie odsłony serii. W październiku odbędzie się B.E.T.A dla graczy, którzy zdecydują się na zakup produkcji w przedsprzedaży.

Z tego też powodu Bethesda podzieliła się z graczami pewnym… materiałem. Zobaczymy w nim, w jaki sposób nawiązywać nowe przyjaźnie w świecie, w którym nie jesteśmy już sami. Nawiązywanie kontaktów w świecie Fallouta 76 może nie być rzeczą łatwą, ale z pewnością zaowocuje nowymi możliwościami.

Przyjaciele w Fallout 76

Jak widać powyżej, przyjaciół możemy zdobyć tak samo szybko, jak ich stracić; nie należy jednak martwić się tymi, którzy nas opuścili… Możemy zawsze znaleźć nowych, lepszych sojuszników!

Pustkowie to niebezpieczna strefa, dlatego też film instruktażowy nie pomija żadnych możliwości, w których nasi znajomi mogą przedwcześnie opuścić naszą drużynę. Jednakże na naszej drodze możemy spotkać także mniej przyjaznych osobników, chcących rozerwać nas na strzępy i zdobyć dobytek całego życia.

Nieco humorystyczne podejście do tematu Fallouta 76 to z pewnością ciekawy chwyt marketingowy. Uważajcie zatem na siebie na pustkowiu i pamiętajcie, w drużynie raźniej!

Fortnite na Androida nie na Google Play

Fortnite na Androida bez Google Play