InnerSpace kolejną darmową grą na Epic Games Store

Obecnie w Epic Games Store można wyłapać za darmo Assassin’s Creed Syndicate i Faeria. Już niedługo do oferty bezpłatnych gier trafi za to InnerSpace.

Epic Games Store co tydzień udostępnia darmowe gry. Obecnie trwa promocja rozpoczęta 20 lutego. W jej ramach możemy dostać dwie gry: Assassin’s Creed Syndicate – odsłonę popularnej serii przygodowych gier o asasynach oraz Faerię – nietypową grę karcianą, w której poza talią układamy także pole walki. Co czeka nasze biblioteki już niedługo?

Assassin’s Creed Syndicate i Faeria do wyłapania za darmo na EGS

Od 27 lutego na nasze dyski będziemy mogli przyjąć za darmo grę InnerSpace. Ten ufundowany na kickstarterze tytuł w swoim założeniu miał być grą gameplayowo podobną do Journey czy FlowerW produkcji wcielamy się w nietypowy pojazd: samoloto-łódź podwodną. Wehikułem tym przemierzamy kilka wykreowanych przez twórców poziomów zbierając punkty i próbując odkryć tajemnicę zniknięcia dawnej cywilizacji. Gra posiada ładną, pastelową oprawę audiowizualną. Do tego wykreowane lokacje zachwycają  pomysłem i atrakcyjnością. InnerSpace bez wątpienia należy do produkcji odstresowujących, jednak już po pierwszych poziomach zaczyna się robić grą coraz trudniejszą, co wielu graczom odbiera możliwość pełnego relaksu przy niej.

Zamierzacie zgarnąć za tydzień gry na Epic Games Store i spróbować swoich sił jako mistrz kart albo brytyjski asasyn? Dajcie nam znać w komentarzach!

Epic Games Store będzie rozdawało darmowe gry cały 2020 rok

Epic Games Store będzie rozdawało darmowe gry cały 2020 rok