Humble Warhammer Bundle – gry ku chwale Boga Imperatora!

Humble Warhammer Bundle

W serwisie Humble Bundle wystartowała paczka gier z uniwersum Warhammera. W Humble Warhammer Bundle znajdziemy m.in. dwie gry z serii Warhammer 40,000: Dawn of War.

W serwisie Humble Bundle – znanym ze sprzedaży w różnych ofertach gier cyfrowych – pojawiła się nowa paczka gier. Zestaw zatytułowany Humble Warhammer Bundle, jak sama nazwa wskazuje zawiera gry z bogatego uniwersum Warhammera. W podzielonym na 3 progi zestawieniu znajdziemy m.in. gry z serii strategii czasu rzeczywistego Warhammer 40,000: Dawn of War, czy udane odtworzenie formuły Left 4 Dead w ww. uniwersum, a mianowicie Warhammer: End Times – Vermintide.

Paczka dostępna jest do 20 listopada do godz. 19:00. Wszystkie oferowane przez Humble Bundle gry przeznaczone są na Steama.

Warhammer 40,000: Dawn of War
Brutalny i niemożliwie krwawy, ze świetnie wykonanym i niespotykanym często podejściem do strategii. Gra przemyślana w każdym calu, która miała tylko drobne potknięcia. Bardzo intensywna i bez wątpienia nie dla każdego. Warhammer 40,000 Dawn of War zasłużenie osiągnął status legendy i nic dziwnego, że tak trudno było kolejnym grom z serii osiągnąć jego poziom i początkowy efekt WOOOOW. [Fragment podsumowania. Zapraszamy do recenzji]

Aby zaopatrzyć się w gry musicie tylko wejść w ten link i wybrać, który z progów cenowych interesuje Was najbardziej. Następnie będziecie mieli okazję dokonać zakupu decydując, jaka część Waszych pieniędzy ma trafić do twórców gier, jaka do Humble Bundle, a jaka na cele charytatywne. Przy okazji tej paczki serwis wspiera Crisis Text Line – organizację pomagającą ludziom w walce z depresją, homofobią, anoreksją, myślami samobójczymi czy bulimią. Jednak jeśli chcielibyście wesprzeć inną organizację, to macie taką możliwość – wystarczy wybrać ją z puli partnerów Humble Bundle.

Przejdźmy jednak do sedna, czyli do samej paczki. Jakie gry przygotowało dla nas tym razem Humble Bundle?

Za wpłatę symbolicznego dolara możemy otrzymać:

Kolejny próg i średnia wpłat (stan na godz. 8:29 – $6,49) to gwarancja uzyskania:

Ostatni próg cenowy ze stałą kwotą $12 zapewnia następujące gry:

Tak oto prezentują się gry z najnowszej paczki Humble Warhammer Bundle. Są wśród Was miłośnicy tego krwawego i brutalnego klimatu? Zdecydowaliście się na któryś próg? Dajcie nam znać w komentarzach.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o