Wiele dobra dla strategów. Humble Strategy Bundle

Humble Strategy Bundle

W serwisie Humble Bundle wystartowała nowa paczka z grami. W Humble Strategy Bundle znajdziemy m.in. Plague INC: Evolved, Stellaris i Sid Meier’s Civilizations VI.

W serwisie Humble Bundle – znanym ze sprzedaży gier cyfrowych w różnych ofertach – pojawiła się nowa paczka gier. Zestaw zatytułowany Humble Strategy Bundle zawiera mieszankę różnych gier w przystępnej cenie. W podzielonym na wyjątkowo 4 progi zestawieniu znajdziemy m.in. Plague INC: Evolved, czyli komputerowe wydanie gry, w której możemy wcielić się w wirusa, który rozprzestrzenia się po globie, Stellaris, czyli wielką kosmiczną strategię 4X, która zaskarbiła sobie serca fanów gatunku oraz najnowszą odsłonę znanej serii strategii ekonomicznych Sida Meiera, czyli Civilization VI.

Paczka dostępna jest do 26 marca do godz. 19:00. Wszystkie oferowane przez Humble Bundle gry przeznaczone są na Steama.

Aby zaopatrzyć się w gry musicie tylko wejść w ten link i wybrać, który z progów cenowych interesuje Was najbardziej. Następnie będziecie mieli okazję dokonać zakupu decydując, jaka część Waszych pieniędzy ma trafić do twórców gier, jaka do Humble Bundle, a jaka na cele charytatywne. Przy okazji tej paczki serwis wspiera Crisis Text Line – organizację pomagającą ludziom w walce z depresją, homofobią, anoreksją, myślami samobójczymi czy bulimią. Jednak jeśli chcielibyście wesprzeć inną organizację, to również macie taką możliwość – wystarczy wybrać ją z puli partnerów Humble Bundle.

Przejdźmy jednak do sedna, czyli do samej paczki. Jakie gry przygotowało dla nas tym razem Humble Bundle?

Za wpłatę symbolicznego dolara możemy otrzymać:

Kolejny próg i średnia wpłat (stan na godz. 9:13 dnia 13.03 – $8,24) to gwarancja uzyskania:

Trzeci próg z ceną $9 zawiera gry:

Ostatni próg cenowy z kwotą $15 zapewnia:

Tak oto prezentują się gry z najnowszej paczki Humble Strategy Bundle. Zdecydowaliście się na któryś próg? Dajcie nam znać w komentarzach.

Gamingowy newsroom (04.03-10.03)

Gamingowy newsroom (04.03-10.03)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o