Paczka strategicznych gier w Humble Paradox Interactive Bundle 2019

Humble Paradox Interactive Bundle 2019

W serwisie Humble Bundle wystartowała nowa paczka z grami. W Humble Paradox Interactive Bundle 2019 znajdziemy m.in. Europa Universalis IV z dodatkiem oraz Crusader Kings 2.

W serwisie Humble Bundle – znanym ze sprzedaży gier cyfrowych w różnych ofertach – pojawiła się pierwsza w nowym roku paczka gier. Zestaw zatytułowany Humble Paradox Interactive Bundle 2019 zawiera mieszankę różnych gier w przystępnej cenie. Jak sama nazwa wskazuje w paczce znajdują się gry, których producentem jest Paradox Interactive.

Wśród najciekawszych, które znalazły się w zestawieniu, należy wymienić Europa Universalis IV – strategię wojenną z 2013 r. w której gracz wybiera jedną z ponad 200 nacji i rozwija ją na przestrzeni lat, a nawet wieków. Gromie elementów strategicznych i rozbudowany interface sprawiają, że jest to jedna z popularniejszych strategicznych gier wśród graczy o takowych preferencjach gameplayowych. Po drugiej stronie lustra stoi za to kolejna gra z paczki, a mianowicie Magicka 2. Jest to kontynuacja chaotycznej gry, w której max czwórka graczy wciela się czarodziejów łączących ze sobą żywioły i odpowiednie energie do uzyskania magicznych skutków. Produkcja w odróżnieniu od poprzedniczki zabiera element friendly fire, ale za to daje graczom więcej przeciwników do pokonania i nowe udogodnienia stworzone w tym celu.

Paczka dostępna jest do 19 lutego do godz. 19:00. Wszystkie oferowane przez Humble Bundle gry przeznaczone są na Steama.

Aby zaopatrzyć się w gry musicie tylko wejść w ten link i wybrać, który z progów cenowych interesuje Was najbardziej. Następnie będziecie mieli okazję dokonać zakupu decydując, jaka część Waszych pieniędzy ma trafić do twórców gier, jaka do Humble Bundle, a jaka na cele charytatywne. Przy okazji tej paczki serwis wspiera Crisis Text Line – organizację pomagającą ludziom w walce z depresją, homofobią, anoreksją, myślami samobójczymi czy bulimią.

Przejdźmy jednak do sedna, czyli do samej paczki. Jakie gry przygotowało dla nas tym razem Humble Bundle?

Za wpłatę symbolicznego dolara możemy otrzymać:

Kolejny próg i średnia wpłat (obecnie 6,62$) to gwarancja uzyskania:

Ostatni próg cenowy z kwotą $12 zapewnia następujące gry:

Tak oto prezentują się gry z najnowszej paczki Humble Paradox Interactive Bundle 2019. Zdecydowaliście się na któryś próg? Dajcie nam znać w komentarzach.

A jeśli ta paczka Wam nie odpowiada to sprawdźcie też inną, która nadal jest dostępna na Humble Bundle. 

Gry na konsolę Sony w Humble Indie PlayStation Bundle 2019

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here