Human: Fall Flat, Serial Cleaner i inne w Humble Curve Digital Bundle

Humble Curve Digital Bundle

W serwisie Humble Bundle wystartowała nowa paczka z grami. W Humble Curve Digital Bundle znajdziemy m.in. Human: Fall Flat, Serial Cleaner, For the King i inne.

W serwisie Humble Bundle – znanym ze sprzedaży gier cyfrowych w różnych ofertach – pojawiła się nowa paczka gier. Zestaw zatytułowany Humble Curve Digital Bundle zawiera mieszankę różnych gier tytułowego wydawcy w przystępnej cenie. Wśród produkcji w promocji znajdują się m.in.: Human: Fall Flat – platformowa gra, w której wcielamy się w wyjątkowo zabawnie sterowanego fizyką ludka czy For the King – uroczą kooperacyjną grę łączącą elementy rouglite, jRPG i turowego systemu zarządzania.

Paczka dostępna jest do 2 kwietniado godz. 19:00. Wszystkie oferowane przez Humble Bundle gry przeznaczone są na Steama.

Aby zaopatrzyć się w gry musicie tylko wejść w ten link i wybrać, który z progów cenowych interesuje Was najbardziej. Następnie będziecie mieli okazję dokonać zakupu decydując, jaka część Waszych pieniędzy ma trafić do twórców gier, jaka do Humble Bundle, a jaka na cele charytatywne. Przy okazji tej paczki serwis wspiera Crisis Text Line – organizację pomagającą ludziom w walce z depresją, homofobią, anoreksją, myślami samobójczymi czy bulimią. Jednak jeśli chcielibyście wesprzeć inną organizację, to również macie taką możliwość – wystarczy wybrać ją z puli partnerów Humble Bundle.

Przejdźmy jednak do sedna, czyli do samej paczki. Jakie gry przygotowało dla nas tym razem Humble Bundle?

Za wpłatę symbolicznego dolara możemy otrzymać:

Kolejny próg i średnia wpłat (stan na godz 14:31 dnia 20.03 – $6,31) to gwarancja uzyskania:

Ostatni próg cenowy z kwotą $15 zapewnia:

Tak oto prezentują się gry z najnowszej paczki Humble Curve Digital Bundle. Zdecydowaliście się na któryś próg? Dajcie nam znać w komentarzach.

Chcecie być na bieżąco z najnowszymi growymi nowinkami? Zachęcamy Was do przeczytania Gamingowego Newsroomu, w którym podsumowujemy kończący się tydzień (11.03-17.03)

Gamingowy newsroom (11.03-17.03)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o