Sniper i Lords of the Fallen w Humble CI Games Bundle

Humble CI Games Bundle
Lords of the Fallen - jedna z gier z zestawienia.

W serwisie Humble Bundle pojawiła się nowa paczka gier poświęcona twórczości studia CI Games. Wśród gier dostępnych w ofercie zatytułowanej Humble CI Games Bundle znajdziemy trzy części Snipera, Lords of the Fallen i inne gry warszawskiego dewelopera.

Od pewnego czasu Humble Bundle wydaje nieco mniej swoich znanych paczek. Może być to związane z sezonem ogórkowym, jak również zauważalnym kładzeniem większego nacisku na usługę serwisu Humble Monthly, która co miesiąc przyznaje graczom 12 gier – niespodzianek (3 zostają ogłoszone zawsze na starcie). Po kilkutygodniowym przestoju serwis przedstawił graczom kolejną paczkę tytułów, które mogą zgarnąć w trzech prograch cenowych. Paczka zatytułowana Humble CI Games Bundle zawiera w sobie 6 gier i dwa DLC od studia CI Games. Oto jak przedstawia się oferta:

Pierwszy próg cenowy za cenę minimum $1 zawiera:

Kolejny próg cenowy i cena $7.55 to gwarancja następujących gier:

Ostatni próg cenowy za $15 wzbogaci naszą bibliotekę o:

Bez wątpienia najciekawszymi grami zestawienia są 3 części gier o snajperach oraz gra nawiązująca do twórczości studia From Software. Mowa o serii Sniper: Ghost Warrior oraz grze Lords of the Fallen.

Seria Sniper: Ghost Warrior pozwala nam wcielić się w rolę snajpera i wykonywać zróżnicowane polecenia, do których realizacji użyjemy zazwyczaj karabinu snajperskiego. Pierwsze dwie gry z serii są pozycjami liniowymi, z kolei trzecia stawia na otwartą eksplorację i własny wybór podejścia do stawianego przed graczem problemu. Seria spotkała się z mieszanym przyjęciem. Pierwsze dwie części cyklu są odbierane raczej pozytywnie, z kolei trzecia ma “Mieszane” ogólne opinie na Steamie i “W większości negatywne” z ostatnich 30 dni.

Lords of the Fallen z kolei stawia na rozgrywkę bliższą powstałemu kilka lat temu gatunkowi soulslike. W grze walczymy ze zróżnicowanymi przeciwnikami, a sama walka wymaga zręczności i opanowania od grającego. Wysoki poziom trudności w połączeniu z bardzo precyzyjnymi hitboxami sprawia, że gracz musi stale doskonalić swoje zdolności, aby osiągać zadowalające rezultaty w walce. Pomimo kilku bolączek technicznych i konstrukcyjnych, tytuł znalazł swoje grono fanów. Na Steamie zarówno ogólne, jak i ostatnie recenzje są “Mieszane”.

Jak oceniacie najnowszą paczkę od Humble Bundle? Dostaliście to, na co czekaliście, czy może oczekiwaliście nieco lepszych gier po dłuższej przerwie? Dajcie nam znać w komentarzach.

Call of Duty: Black Ops 4 – poznaliśmy datę testów trybów multi i blackout

Call of Duty: Black Ops 4 – poznaliśmy datę testów trybów multi i blackout

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here