Masa gier na konsole Sony. Humble Capcom X SEGA PlayStation Bundle

Humble Capcom X SEGA PlayStation Bundle
Dead Rising 2

W serwisie Humble Bundle pojawiła się nowa paczka gier zatytułowana Humble Capcom X SEGA PlayStation Bundle. Zestaw zawiera gry na konsole Sony. Wśród tytułów znajdziemy m.in. dwie pierwsze części Dead Rising, Alien Isolation oraz dwie części serii Resident Evil

Serwis Humble Bundle słynie ze swoich paczek gier. Rzadko jednak możemy na nim znaleźć ciekawe oferty dotyczące dużych gier spoza komputerów osobistych. Jedną z nich jest omawiany dziś Humble Capcom X Sega PlayStation Bundle. Paczka poza niezwykle długim tytułem zawiera także całkiem sporo gier, które po zakupie będziemy mogli przypisać do swoich kont PlayStation Network. Jak w większości przypadków tak i tutaj mamy do czynienia z trzema progami cenowymi.

Kilka wartych uwagi perełek

W przypadku tej paczki jest w czym wybierać. Znajdziecie tu m.in. dwie części serii Dead Rising. Są to gry akcji osadzone w wielkich centrum handlowym rojącym się od zombie. Nasza postać ma określony cel, który musi osiągnąć w ograniczonym czasie (cała kampania ma limit czasowy), zabijając po drodze tysiące zombie przy użyciu dziesiątek wymyślnych narzędzi od kija bejsbolowego nabijanego gwoździami poczynając, na ostrzu kosiarki montowanym na hełmie kończąc.

Humble Capcom X SEGA PlayStation Bundle
Chyba nie ma lepszej okazji, by odwiedzić sławną w kręgu survival shooterów posiadłości z Resident Evil. Wysokie ciśnienie gwarantowane.

Kolejnymi ciekawymi tytułami są dwie części serii Resident Evil, a mianowicie wersja HD remake’a pierwszej części oraz port Resident Evil Code Veronica na PlayStation 4. Obie gry to pełne grozy survival horrory, w których musimy przemierzać ponure lokacje pełne groźnych zombie, rozwiązywać zagadki i poznawać powoli kolejne tajemnice niebezpiecznej korporacji.

Nie tylko granie

Aby zaopatrzyć się w gry musicie tylko wejść w ten link i wybrać, który z progów cenowych interesuje Was najbardziej. Następnie będziecie mieli okazji dokonać zakupu decydując jaka część Waszych pieniędzy ma trafić do twórców gier, jaka do Humble Bundla, a jaka na cele charytatywne. Przy okazji tej paczki serwis wspiera Amerykański Czerwony Krzyż, organizację Save The Children oraz Rett Syndrome Research Trust.

Przejdźmy już jednak do mięska, czyli interesujących wszystkich gier. Co dostaniemy w Humble Capcom X SEGA PlayStation Bundle? 

W pierwszym progu cenowym za minimum jednego dolara znajdują się: 

Drugi próg cenowy za średnią wpłat (obecnie $11.33) to gwarancja uzyskania poniższych gier: 

Trzeci próg cenowy za $15 to następujące profity: 

Humble Capcom X SEGA PlayStation Bundle
Nie mogło zabraknąć także obcego!

Humble Capcom X SEGA PlayStation Bundle