Gry wydawcy Army w Humble Bohemia Interactive Bundle 2019 with Day Z

Humble Bohemia Interactive Bundle 2019

Serwis Humble Bundle wystartował z nową paczką z grami. W Humble Bohemia Interactive Bundle 2019 with Day Z znajdziemy gry, których wydaniem lub produkcją zajęło się studio Bohemia Interactive. 

Humble Bundle – znany ze sprzedaży gier cyfrowych w różnych ofertach – zaoferował nam nową paczkę gier. Zestaw zatytułowany Humble Bohemia Interactive Bundle 2019 with Day Z zawiera mieszankę gier tytułowego wydawcy.

Największymi perełkami tego zestawienia są bez wątpienia Day Z i seria Arma. Pierwsza z gier to multiplayuerowy survival, którego akcja toczy się w opanowanym przez zombie świecie. Gra wystartowała we wczesnym dostępie w 2013 roku, a swoją oficjalną premierę miała w grudniu 2018 r. To jednak nie oznacza końca prac nad nią, ponieważ twórcy wciąż dodają nową funkcjonalność i rozwijają grę.

Z kolei Arma (do której Day Z stanowiło początkowo mod) stanowi serię realistycznych FPSów w których nie znajdziemy rozwiązań znanych z bardziej casualowych gier, jak minimapa czy markery trafienia. W Armie zwraca się uwagę na wiele innych czynników, jak balistyka pocisku, ułożenie terenu, odległość od przeciwnika. Niech za zobrazowanie pieczołowitości oddania pola walki posłuży przykład, że w nowszych odsłonach postać sterowana przez bohatera może być ustawiona w kilkanaście różnych pozycji pomiędzy staniem i leżeniem.

Paczka dostępna jest do 20 sierpnia do godz. 19:00. Wszystkie oferowane przez Humble Bundle gry przeznaczone są tylko na Steama.

Aby zaopatrzyć się w zestaw musicie tylko wejść w ten link i wybrać, który z progów cenowych interesuje Was najbardziej. Następnie będziecie mieli okazję dokonać zakupu decydując, jaka część Waszych pieniędzy ma trafić do twórców gier, jaka do Humble Bundle, a jaka na cele charytatywne. Przy okazji tej paczki serwis wspiera Amerykański Czerwony Krzyż.

Nadal możecie też wyłapać Humble Crusader Kings II Bundle

Przejdźmy jednak do samej paczki, która wyjątkowo podzielona jest na 4 progi. Jakie gry przygotowało dla nas tym razem Humble Bundle?

Za wpłatę symbolicznego dolara możemy otrzymać:

Drugi próg i cena średniej wielkości wpłat (stan na 12:59 dnia 7 sierpnia to 10,20  dolarów) to gwarancja uzyskania:

Trzeci próg to koszt 20 dolarów. Możecie za to zaopatrzyć się w:

Ostatni próg cenowy i cena 30 dolarów zapewni nam:

Tak oto prezentują się gry z najnowszej paczki Humble Bohemia Interactive Bundle 2019 with Day Z. Zdecydowaliście się na któryś próg? Dajcie nam znać w komentarzach.

Borderlands – starsze odsłony sprzedają się w zawrotnych ilościach

Borderlands – starsze odsłony sprzedają się w zawrotnych ilościach

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o