Darmowa gra i wyprzedaż na GOG.com z okazji Chińskiego Nowego Roku

Chińskiego Nowego Roku
Chińskiego Nowego Roku

W serwisie GOG.com pojawiła się nowa wyprzedaż z okazji Chińskiego Nowego Roku. Polski serwis dodatkowo z tego tytułu rozdaje bijatykę The King of Fighters 2002.

Do nowego roku w Chinach pozostały 2 dni. Nietrudno więc się dziwić, że liczne serwisy prześcigają się w promocjach. Jak wiecie z niedawnego wpisu na naszym fanpage’u 15 lutego rozpocznie się wyprzedaż na Steamie. Już dziś możecie nabyć liczne gry w promocji do -90% na rodzimej platformie GOG.com, w której rozpoczęła się własnie wyprzedaż z okazji Chińskiego Nowego Roku i potrwa do 15 lutego do godziny 15:00. Dodatkowo na platformę powróciły błyskawiczne okazje, które to polegają na tym, że dana gra przeceniana jest np. na 2-3 godziny. Promocje to jednak nie wszystko, bowiem platforma CD Project RED postanowiła także obdarować nas z tego tytułu ciepło przyjętą bijatyką The King of Fighters 2002. Aby ją nabyć wystarczy, że wejdziecie pod ten adres i klikniecie w baner dodający grę do Waszej biblioteki.

Mało tego! Usługa GOG Connect, które umożliwia przypisanie do swojego konta za darmo gier, które posiadacie na Steamie wzbogaciła się o nowe tytuły. Są wśród nich m.in Tropico 4, HuniePop, Unreal Tournament, Orwell, The Sexy Brutale, Mount & Blade i inne. Aby to zrobić musicie tylko wejść pod ten link i kliknąć „dodaj gry”

darmowa gra z okazji Chińskiego Nowego Roku
The King of Fighters 2002 to kultowa bijatyka 2D od studnia SNK uważanego za mistrzów gatunku bijatyk.

Przejdźmy do najciekawszej informacji promocji, a mianowicie przecen. Co więc dostaniemy w wyprzedaży GOG.com? Oto najciekawsze oferty:

Jak Wam się podoba promocja? Planujecie coś zakupić? Dajcie nam znać w komentarzach.