GNOG za darmo w Epic Games Store. A za tydzień petarda!

GNOG

Na Epic Games Store zawitała kolejna gra, którą użytkownicy mogą przygarnąć za darmo. W tym tygodniu jest nią GNOG – abstrakcyjna gra logiczna.

Jak co tydzień informujemy o kolejnej darmowej grze na platformie cyfrowej dystrybucji twórców Fornite’a. W tym tygodniu do naszej dyspozycji trafi GNOG nietypowa i abstrakcyjna gra logiczna, w której wykonujemy szereg zadań myślowych w świecie złożonym z wymyślnych kształtów i teł na rozmaitych wielowymiarowych planszach. Gra zasłynęła swoim nietuzinkowym pomysłem i finezyjnym wykonaniem.

Tytuł możecie przypisać do swojego konta od 9. do 15. sierpnia. Aby go zdobyć musicie tylko zalogować się na swoim koncie Epic Games Store, odnaleźć stronę z grą w sklepie (dla ułatwienia – jest ona tutaj 😉 ) i kliknąć “za darmo” a następnie sfinalizować “zakup”. Produkcja zostanie w Waszej bibliotece na stałe.

Za tydzień spadniecie z krzeseł

Trzeba w tym miejscu przyznać, że Epic Games rozdając udane, ale niezbyt drogie GNOG zrobiło wykrok w tył, żeby w kolejnym tygodniu wykonać skok z rozbiegu i ściągnąć do siebie graczy w kolejnym masowym przypływie. Otóż od 15 października po raz kolejny będziemy mogli przypisać do swojego konta nie jedną, a dwie gry. I to nie będą byle jakie gry, bowiem jedna z najlepiej ocenianych gier indie oraz udany klon XCOM. O czym mowa? Ano za tydzień dostaniemy Hyper Light Drifter oraz Mutant Year Zero: Road to Eden.

Pierwsza z gier to produkcja indie stanowiąca pixelartowego RPG akcji z izometrycznym widokiem. Wcielamy się w niej w postać nieznanego wędrowca, który choruje na niewyjaśnianą przez grę chorobę i przemierza tajemniczy świat zbierając odpowiednie kryształy aby odblokować sobie tajemnicze przejście poznawane w pierwszych minutach gry. Brzmi enigmatycznie? I tak w istocie jest. Fabułę gracze muszą poskładać sobie sami. Do tego w produkcji znajduje się bardzo dużo zręcznościowej i wymagającej walki oraz eksploracji. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj pięknie wykonana oprawa wizualna. Więcej o grze przeczytacie w naszej recenzji.

Kolejna z gier to wzorowana na nowych częściach serii XCOM gra strategiczna, w której do dyspozycji graczy oddane zostają nietypowe, zachowujące się jak ludzie zwierzęta. Akcja produkcji toczy się w postapokaliptycznym świecie, a zadaniem gracza jest poprowadzić grupę przez zastępy zmutowanych przeciwników powstałych w wyniku atomowego oczyszczenia świata. Produkcja swój debiut miała w grudniu 2018 r. i spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem.

Jak Wam się podoba propozycja na spędzenie kilku wieczorów na rozwiązywaniu zagadek? Dajcie nam znać w komentarzach!

Nintendo Switch w kolorowym motywie – Disney Tsum Tsum

Nintendo Switch w kolorowym motywie – Disney Tsum Tsum