Gamingowy newsroom (29.10-04.11)

Gamingowy newsroom

Co wydarzyło się w branży w minionym tygodniu? Najgorętszym newsem jest rozpoczynający się Blizzcon, ale to nie jedyna rzecz, o które wato wiedzieć. Łapcie nowy gamingowy newsroom i bądźcie na bieżąco! 

  • Jeszcze w tym roku wystartuje zamknięta beta Twitch Singsczyli gry, w której streamerzy będą mogli jeszcze lepiej zintegrować się z publicznością podczas śpiewania.
  • Tylko do jutra, a więc do północy 5 listopada, trwa halloweenowa wyprzedaż na GOGu. Nie traćcie czasu!

halloweenowa wyprzedaż na GOG.com - gamingowy newsroom

  • Znamy już tytuły, które będą dostępne w listopadowym XBox Games with Gold. W promocyjnych cenach będzie można nabyć Assassin’s Creed, Battlefield 1, Race the Sun a także Dante’s Inferno. Szczegóły są tutaj.
  • Sony podzieliło się finansowym wynikami sprzedaży konsoli PlayStation 4. Do końca września 2018 roku gracze kupili ponad 86 mln egzemplarzy, co oznacza przebicie wyniku Xboxa 360 i PlayStation 3 (ok. 84 mln).
  • Poznaliśmy datę premiery drugiego epizodu This War of Mine Stories, czyli The Last Broadcast. Zadebiutuje on 14 listopada i wprowadzi zupełnie nowy scenariusz, a także nowe mechaniki rozgrywki, grywalnych cywilów i kilka zakończeń. Grę można już dodać do wishlisty na Steamie.
  • 2 listopada, a więc w miniony piątek, wystartował kolejny Blizzcon! Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie na stronie wydarzenia.
  • Właśnie z okazji rozpoczynającego się eventu, Blizzard udostępnił graczom za darmo grę Destiny 2. Promocja potrwa aż do 18 listopada!
  • To nie jedyna nowość od Blizzardu. Studio w tym tygodniu zapowiedziało też kolejną odsłonę serii Diablo, tym razem na urządzenia mobilne. Tutaj możecie zapoznać się z pierwszymi informacjami na ten temat.
  • Znamy już część gier, które pojawią się w nowym Humble Monthly. Będzie to: Metal Gear Solid V: The Definitive Experience oraz Cities: Skylines i Cities: Skylines – After Dark. Pozostałe gry zostaną udostępnione 7 grudnia.
  • Rainbow Six: Siege zostanie podane lekkiej cenzurze. Zaowocuje ona mniejszą ilością scen krwawych, zawierających elementy seksu i hazardu. Decyzja ta spowodowana została planami wprowadzenia gry na rynek azjatycki. Więcej informacji oraz pierwsze screeny znajdziecie w tym artykule.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege darmowy weekend gamingowy newsroom

To już wszystkie wiadomości, jakie mamy dla Was dzisiaj. Na kolejny gamingowy newsroom zapraszamy za tydzień – jak zawsze o 20. Nie przegapcie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here