Gamingowy newsroom (08-14.10)

Gamingowy newsroom

Jesień trwa w najlepsze – tymczasem branżą gier nie odpoczywa! W tym tygodniu producenci gier rozpieszczali nas nowinkami, zapowiedziami i gameplaymi. Chcesz być na bieżąco? Zapraszamy na niedzielny gamingowy newsroom!

 • Będzie jeszcze jedna gra z serii The Walking Dead! Od upadającego Telltale Games historię przejęło Skybound Games i już pracuje nad kontynuacją serii o zombie. Więcej informacji znajdziecie tutaj.
 • Premiera remake’a kultowego Resident Evil z 1998 roku już 25 stycznia! Aby podsycić naszą ciekawość, Capcom udostępniło na swoim oficjalnym youtube’owym profilu obszerny, bo ponad 35-minutowy materiał poświęcony grze.
  • Bethesda zaprezentowała mapę zachodniej Virginii, w której będzie miała miejsce akcja Fallouta 76. Wedle zapowiedzi, świat ma być spory, bo aż czterokrotnie większy niż w poprzedniej części serii. Przede wszystkim jednak ma być przystosowany do gry online. Premiera już 14 listopada.
  • A skoro już o Falloucie mowa – niedawno całej serii stuknęło 21 lat! Dokładnie jesienią 1997 roku premierę miał bowiem pierwszy Fallout, którego ciepło wspominamy do dziś.
  • 9 października o godzinie 19:00 ruszyła zamknięta beta Overkill’s The Walking Dead. Testerzy będą mogli zagrać w dwie pierwsze misje z trybu standardowego oraz dwa etapy obrony bazy. Szczegóły znajdziecie w tym artykule.

The Walking Dead - gamingowy newsroom

  • Studio Gearbox zapowiedziało port swojej popularnej gry Borderlands 2 na gogle PlayStation VR. Opublikowano nawet pierwszy zwiastun – znajdziecie go tutaj, wraz z dodatkowymi informacjami o produkcji.
  • Kolejne rozszerzenie do Cities: Skylines dostępne będzie jeszcze w tym miesiącu! Zwiastun, który znajdziecie na Youtube, jednoznacznie wskazuje, że dodatek koncentruje się na sferze przemysłowej.
  • Nowości szykują się także u Electronic Arts – studio poinformowało o nowym dodatku do najsłynniejszego symulatora świata. The Sims 4: Zostań gwiazdą w sprzedaży pojawi się już 16 listopada.
  • Jim Vessella, dyrektor kreatywny Electronic Games zdradził także, że studio jest zainteresowane tworzeniem remasterów gier z serii Command & Conquer. Szczegóły znajdziecie tutaj.
  • CD Projekt RED nie odpuszcza! W sieci pojawił się kolejny, tym razem prawie 40-minutowy gameplay z nadchodzącej gry Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści. Zobaczymy w nim wszystkie najważniejsze elementy rozgrywki. Premiera gry zaplanowana jest na 23 października tego roku.

To już wszystkie wieści, jakie mamy dla Was dzisiaj. Na kolejny gamingowy newsroom zapraszamy jak zawsze za tydzień!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here