Gamingowy newsroom (06-12.08)

Gamingowy newsroom

Miniony tydzień obfitował w ciekawe lub zaskakujące informacje – oto komunikator Discord rusza na podbój świata e-commerce, na Steama wracają oferty błyskawiczne, a Bethesda ofiaruje swoje gry niemal za półdarmo! Co jeszcze warto wiedzieć? Sprawdźcie kolejny gamingowy newsroom!

  • Wszystko wskazuje na to, że na Steama wrócą oferty błyskawiczne! Ceny i czas trwania poszczególnych promocji ustalać będą sami deweloperzy. Więcej na ten temat znajdziecie w tym artykule.
  • 10 października, podczas trwania CitizenConu, premierę będzie miała kolejna aktualizacja do Star Citizen. O tym, jakie nowości ze sobą przyniesie, przeczytacie tutaj.

star citizen - gamingowy newsroom

  • Znamy już datę premiery gry Football Manager 2019. Z tej okazji w sieci pojawił się też oficjalny zwiastun produkcji. Wszystkie materiały znajdziecie tutaj.
  • Już niedługo gracze Pokémon GO! zmierzą się ze sobą nawzajem! W wywiadzie dla serwisu Gram.pl szefowa europejskiego marketingu studia Niantic, Anne Beuttenmuller, poinformowała, że tryb PvP pojawi się w grze pod koniec tego roku.
  • Według informacji udostępnionych przez Bethesdę, najnowszy Fallout 76 jednak nie pojawi się na Steamie. Twórcy planują udostępnić go jedynie na własnej platformie, Bethesda.net i to właśnie tam będą odbywać się betatesty pecetowej wersji produkcji.

Fallout 76 teaser trailer - gamingowy newsroom

  • Mamy już informacje na temat NBA 2K19 – zwiastun, okładki i dodatkowe materiały z okazji dwudziestolecia serii. Wszystkie je znajdziecie tutaj.
  • Jeszcze tylko do środy 15 sierpnia można skorzystać z darmowego dostępu do The Elder Scrolls Online! Szczegóły promocji są w tym artykule.
  • Również w tym tygodniu – konkretniej, we wtorek 14 sierpnia – skończy się steamowa wyprzedaż gier od Bethesdy. W promocyjnych cenach można upolować między innymi gry z serii The Elder Scrolls czy Fallouta 4 przecenionego o połowę.

bethesda gamingowy newsroom

  • Popularny komunikator Discord wkracza na rynek e-commerce! 50 tysiącom użytkowników z Kanady, którzy korzystają z subskrypcji Discord Nitro zostanie udostępniona opcja sklepu z grami. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.
  • Wciąż trwają prace nad Iron Harvest, ciekawym tytułem z pogranicza strategii i RPG, gry historycznej i steampunka. Gra wciąż jest w fazie alpha, jednak do sieci trafiają już pierwsze gameplaye. W tym tygodniu pojawił się kolejny, tym razem ukazujący możliwości mechów i starcia z jednostkami naziemnymi.

To już wszystkie wiadomości, jakie przygotowaliśmy dla Was dzisiaj. Na kolejny gamingowy newsroom zapraszamy jak zawsze za tydzień!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here