Gamingowy newsroom (06-12.08)

Gamingowy newsroom

Miniony tydzień obfitował w ciekawe lub zaskakujące informacje – oto komunikator Discord rusza na podbój świata e-commerce, na Steama wracają oferty błyskawiczne, a Bethesda ofiaruje swoje gry niemal za półdarmo! Co jeszcze warto wiedzieć? Sprawdźcie kolejny gamingowy newsroom!

  • Wszystko wskazuje na to, że na Steama wrócą oferty błyskawiczne! Ceny i czas trwania poszczególnych promocji ustalać będą sami deweloperzy. Więcej na ten temat znajdziecie w tym artykule.
  • 10 października, podczas trwania CitizenConu, premierę będzie miała kolejna aktualizacja do Star Citizen. O tym, jakie nowości ze sobą przyniesie, przeczytacie tutaj.

star citizen - gamingowy newsroom

  • Znamy już datę premiery gry Football Manager 2019. Z tej okazji w sieci pojawił się też oficjalny zwiastun produkcji. Wszystkie materiały znajdziecie tutaj.
  • Już niedługo gracze Pokémon GO! zmierzą się ze sobą nawzajem! W wywiadzie dla serwisu Gram.pl szefowa europejskiego marketingu studia Niantic, Anne Beuttenmuller, poinformowała, że tryb PvP pojawi się w grze pod koniec tego roku.
  • Według informacji udostępnionych przez Bethesdę, najnowszy Fallout 76 jednak nie pojawi się na Steamie. Twórcy planują udostępnić go jedynie na własnej platformie, Bethesda.net i to właśnie tam będą odbywać się betatesty pecetowej wersji produkcji.

Fallout 76 teaser trailer - gamingowy newsroom

  • Mamy już informacje na temat NBA 2K19 – zwiastun, okładki i dodatkowe materiały z okazji dwudziestolecia serii. Wszystkie je znajdziecie tutaj.
  • Jeszcze tylko do środy 15 sierpnia można skorzystać z darmowego dostępu do The Elder Scrolls Online! Szczegóły promocji są w tym artykule.
  • Również w tym tygodniu – konkretniej, we wtorek 14 sierpnia – skończy się steamowa wyprzedaż gier od Bethesdy. W promocyjnych cenach można upolować między innymi gry z serii The Elder Scrolls czy Fallouta 4 przecenionego o połowę.

bethesda gamingowy newsroom

  • Popularny komunikator Discord wkracza na rynek e-commerce! 50 tysiącom użytkowników z Kanady, którzy korzystają z subskrypcji Discord Nitro zostanie udostępniona opcja sklepu z grami. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.
  • Wciąż trwają prace nad Iron Harvest, ciekawym tytułem z pogranicza strategii i RPG, gry historycznej i steampunka. Gra wciąż jest w fazie alpha, jednak do sieci trafiają już pierwsze gameplaye. W tym tygodniu pojawił się kolejny, tym razem ukazujący możliwości mechów i starcia z jednostkami naziemnymi.

To już wszystkie wiadomości, jakie przygotowaliśmy dla Was dzisiaj. Na kolejny gamingowy newsroom zapraszamy jak zawsze za tydzień!