Gamigowy newsroom (07-13.05)

Gamingowy newsroom

Nie od dziś wiadomo, że największą pomocą dla graczy są… inni gracze. To właśnie dzięki nim możemy mieć dodatek do Gothica po polsku, czy multiplayer w Simsach 4. W jakie jeszcze nowinki obfitował ten tydzień? Zapraszamy na kolejny gamingowy newsroom!

  • Fani kultowego Gothica mogą zacierać ręce – olbrzymi dodatek Returning 2.0 doczekał się spolszczenia! Więcej informacji na jego temat znajdziecie tutaj.
  • Krótki gameplay Star Citizen, który pokazał się w tym tygodniu, ukazuje możliwości graficzne gry, ale nie mówi zbyt wiele o mechanice. Mimo wszystko warto go zobaczyć – a możecie to zrobić, zaglądając do tego posta.

Star Citizen - gamingowy newsroom

  • 8 maja premierę miało Pillars of Eternity II – a razem z nim kilka DLC uzupełniających rozgrywkę. Co w nich znajdziemy? Sprawdźcie sami!
  • Klimat najnowszego filmu z serii Avengers udzielił się także twórcom Fortnite, którzy w nowym sezonie dodali… możliwość grania jako Thanos. O tym, jakie moce ma ta postać, możecie przeczytać tutaj.
  • Według nieoficjalnych informacji istnieje prawdopodobieństwo, że Call of Duty: Black Ops 4 pojawi się tylko na Battle.necie! W tym poście podajemy szczegóły.

Call of Duty: Black Ops 4 - gamingowy newsroom

  • W tym tygodniu wystartował nowy Humble Bundletym razem w klimatach wojennych. W promocyjnych cenach możecie dostać miedzy innymi Panzer Corps, Gloria Victis czy Rising Storm 2: Vietnam. Do boju!
  • Pojawił się nowy gameplay do gry Two Points Hospital, zabawnego symulatora szpitala, o którym pisaliśmy jeszcze w lutym. Tym razem wiadomo jeszcze więcej na temat mechaniki samej gry oraz tego, jak… uczynić własny szpital nawiedzonym. Sprawdźcie!
  • W czerwcu premierę będzie miał dodatek do Darkest Dungeon – bardzo ciekawego i wymagającego tytułu, którego motywem przewodnim jest eksploracja lochów. Co zyskamy, kupując The Color of Madness? Tutaj poznacie szczegóły.

Darkest Dungeon - gamingowy newsroom

  • Multiplayer w The Sims 4? To możliwe! W tym tygodniu w sieci pojawił się gameplay z fanowskiego dodatku, umożliwiającego granie w kultowy symulator razem z przyjaciółmi. Tutaj możecie zobaczyć, jak to działa.
  • Wiele wskazuje na to, że nowy Red Dead Redemption ma ambicję, by na nowo zdefiniować pojęcie otwartego świata, głównie za sprawą ogromnego świata żyjącego niezależenie od bohatera. Jak to wszystko będzie działać i czego jeszcze możemy się spodziewać? Sprawdźcie tutaj.

red dead redemption - gamingowy newsroom

To już wszystkie wiadomości z tego tygodnia. Na kolejny gamingowy newsroom zapraszamy, jak zawsze, za tydzień. Nie przegapcie!