Gamingowy newsroom (09-15.04)

Gamingowy newsroom

Mamy niedzielę, czas więc na kolejny gamingowy newsroom. Tym razem przygotowaliśmy dla Was informacje o kilku ciekawych promocjach na GOGu, a także zapowiedź interesującej gry w klimatach weird west. Co jeszcze warto wiedzieć?

  • Studio TaleWorld Entertament w tym tygodniu ujawniło nowe szczegóły na temat powstającego Mount & Blade II: Bannerlord. Tym razem wyjaśniono, jak w grze będzie przebiegał proces… budowy własnego zamku. Głodni szczegółów? Zaglądnijcie do tego posta.
  • Aktualizacja do Tom Clancy’s Ghost Recon Wildland dodaje specjalną misję, w której spotkamy Sama Fishera ze Splinter Cella. Wydarzenie dostępne jest dla posiadaczy gry aż do 10 maja. Za jego ukończenie przewidziane są specjalne nagrody – więcej jednak przeczytacie tutaj.

Sam Fisher - gamingowy newsroom

  • Od 10 kwietnia na Steamie dostępny jest w early-access nowy tytuł typu battle royale – Radical Heights. Szczegóły na jej temat poznacie, zaglądając tutaj. Czy Radical Heights zajmie miejsce topowego Fortnite?
  • Do 25 kwietnia trwa promocja na strategie w ramach nowego Humble Bundle. W okazyjnych cenach można zdobyć między innymi kolekcje Empire: Total War czy Endless Space. Sprawdźcie!
  • Nowy dodatek do World of Warcraft jeszcze w tym roku! Na 14 sierpnia zapowiedziano premierę Battle for Azeroth. Więcej informacji na jego temat znajdziecie tutaj.

Bfa premiera - gamingowy newsroom

  • Divinity: Original Sin 2 doczeka się oficjalnego spolszczenia. Informację udostępniła na swoim Facebooku fanowska grupa D:OS 2 PL, od jakiegoś czasu pracująca nad tym projektem. Szczegóły poznacie, czytając ten post.
  • Rodzime studio iFun4All – znane z takich tytułów jak funkowe Serial Cleaner czy przygodowe Far Peak – pracuje nad nowym tytułem. Ritual będzie grą akcji pełną zagadek, utrzymaną w klimatach weird west. Całość zapowiada się bardzo interesująco – porcję screenów i więcej wiadomości na temat tej produkcji znajdziecie tutaj.

ritual - gamingowy newsroom

  • Pod koniec tego tygodnia rozdano BAFTA Games Awards. Na podium (i to w kilku kategoriach!) znalazło się między innymi Hellblade, a także What Remains of Edith Finch. Jakie jeszcze tytuły zdobyły wyróżnienie? Wszystkiego dowiecie się, zaglądając do tego posta.
  • Do połowy maja można skorzystać ze specjalnej oferty na GOGu – do każdego zakupionego egzemplarza Pillars of Eternity II otrzymacie za darmo Wasteland 2.
  • Analogiczna promocja dotyczy też BattleTech – Game. Kupując ten tytuł otrzymacie cyberpunkowe Shadowrun Returns, również za darmo. Ta promocja trwa jednak nieco krócej, bo tylko do 8 maja. Szczegóły tutaj.

shadowrun returns - gamingowy newsroom

To już wszystkie wiadomości, jakie dla Was mamy. Na kolejny gamingowy newsroom zapraszamy tradycyjnie w kolejną niedzielę o 20!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here