Fortnite – zwiastun wersji mobilnej oraz C4

Trailer mobilny i C4 - Fortnite

Kolejna porcja newsów na temat popularnej ostatnio gry Fortnite od Epic Games. Tym razem na tapecie zwiastun wersji mobilnej oraz zapowiedź materiałów wybuchowych z detonatorem!

Trailer wersji mobilnej

Ostatnio pisaliśmy o wieloplatformowości, na którą chce postawić Epic Games, oraz na temat zbliżającej się wersji gry na smartfony. Deweloper postanowił nie zwlekać i już wypuścić oficjalny zwiastun dla urządzeń mobilnych. Zobaczcie sami 🙂

Z tego co możemy zauważyć w filmie, mapa została przeniesiona w lewy górny róg, tuż obok niej znajduje się nasz pasek zdrowia i tarczy, a surowce umieszczono w prawym górnym rogu. Tuż pod listą surowców znajduje się również przycisk kucania. Obecnie do gry wymagana jest wersja iOS 11.

Wysadźmy coś C4!

Wciąż brak informacji na temat plecaków odrzutowych, o których ostatnio napisali twórcy. Niemniej do gry wkracza kolejny zawodnik – materiały wybuchowe z detonatorami! Tak jak w przypadku innych gier, będziemy mogli rozmieścić je na pożądanej przez nas powierzchni by później móc odpalić je z pewnej odległości.

Opóźnienie dodania jetpacków do gry wynika z problemów, na które natknęli się deweloperzy podczas testowania tego rodzaju ekwipunku. Jest to zdrowe podejście Epic Games do tego tematu i lepiej wypuścić później dobrze dopracowany przedmiot zamiast spodziewać się nawału problemów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here