Postapokaliptyczny Far Cry? Ubisoft daje teaser i zapowiada pełny trailer

Far Cry The Game Awards 2018

Ubisoft opublikował w sieci krótki materiał stanowiący teaser nowej części serii Far Cry. Pod koniec niedługiego materiału widnieje informacja, która mówi, że więcej dowiemy się 7 grudnia podczas gali The Game Awards 2018.

Nowy materiał wprowadzający do kolejnej odsłony serii Far Cry rozpoczyna się od wybuchu bomby atomowej na terenach podobnych do tych ukazanych w Far Cry 5. Chwilę potem wprowadzający narrator opowiada w typowy dla gatunku postapo o świecie, który odradzał się z popiołów i nadziei. Film kręci się wokół odrzuconej falą uderzeniową piły tarczowej, która wbija się w drzewo i jest świadkiem gwałtownych okresów, jakie nawiedzały zrujnowaną radiacją planetę. Pod koniec materiału świat jednak zakwita, a piła zostaje zabrana przez człowieka, który następnie nasadza ją na skonstruowaną własnoręcznie kuszę.

I w tym momencie następuje koniec, jednak osoby, które liczyły na więcej nie powinny być rozczarowane. Już kilka sekund później na ekranie wyświetla się informacja mówiąca, że niedługo, bo już 7 grudnia br. na gali The Game Awards 2018 zaprezentowany zostanie zwiastun kolejnej części serii Far Cry. Twórcy nie podali praktycznie żadnych więcej informacji. Z ekranu można jedynie wyczytać, że gra zadebiutuje na konsole PlayStation 4, Xbox One i komputery osobiste. Z teaseru ciężko także wyciągnąć cokolwiek poza settingiem gry. Nie znalazły się w nim bowiem żadne dodatkowe informacje, poza samym faktem, że rozgrywka będzie się toczyć w świecie po wojnie nuklearnej (który to krajobraz ma być o wiele zieleńszy, niż przyzwyczaiły nas produkcje pokroju Fallouta, czy Mad Maxa). Do tego można też wywnioskować, że w grze będziemy używać własnoręcznie tworzonego i modyfikowanego nietypowego oręża, w skład którego wejdą m.in. kusze, z których będziemy miotać piłami tarczowymi.

Na więcej szczegółów musimy poczekać do rozpoczęcia gali The Game Awards 2018. Ta jednak nastąpi już niedługo, bo 7 grudnia o 2:30 czasu Polskiego.

Jak podoba Wam się ten teaser? Cieszycie się na odsłonę serii Far Cry osadzoną w surowym postatomowym settingu? Będziecie czekać na galę? Dajcie nam znać w komentarzach.

Cyberpunk 2077. CD Projekt stawia na wysoką jakość gry

Cyberpunk 2077. CD Projekt stawia na wysoką jakość gry