Far Cry 5 Season Pass dostarczy masy rozrywki!

Już za kilka tygodni na rynek trafi najnowsza część serii Far Cry oznaczona numerem 5. Z tej okazji Ubisoft podzielił się z graczami trailerem pokazującym zawartość dostępną dzięki zakupowi przepustki sezonowej.

Totalne szaleństwo w Far Cry

W zwiastunie deweloper nawiązuje do Far Cry 3: Blood Dragon jako prekursora dla dodatków mających zabawiać graczy w najnowszej grze. Wszystkie z nich wydają się zachowywać humor swojego poprzednika oraz jego jaskrawość i sarkastyczne podejście do tego, co przedstawia.

Pierwszy z dodatków o nazwie Hours of Darkness przeniesie nas w czasy wojny w Wietnamie. Zmierzymy się z żołnierzami Wietkongu, będziemy latać helikopterem oraz spotykać innych amerykańskich wojowników. Całość brzmi jak Jaja w tropikach.

Drugie rozszerzenie to Lost on Mars. Jak wskazuje nazwa, akcja będzie rozgrywała się na Marsie, a nasz cel to powstrzymanie kosmitów przed zniszczeniem Ziemi. Pierwsze spojrzenie na rozgrywkę przedstawioną w trailerze pokazuje zaawansowaną broń energetyczną oraz zaawansowany technicznie ekwipunek. Czas rozwalić paru Marsjan!

Ostatnie z urozmaiceń w tym zestawieniu to Dead Living Zombies. Jak można spodziewać się po tytule, będziemy w nim walczyć z hordami nieumarłych w rozmaitych scenariuszach. Ten tryb będzie oczywiście kooperacyjny.

Far Cry 5 season pass

Za mało? To dorzućmy coś jeszcze!

Wszystkie powyższe dodatki znajdziecie w przepustce sezonowej (dostępnej w cenie pakietu złotego – 359zł).

Poza rozszerzeniami kupujący otrzymają także odświeżoną wersję Far Cry 3 (siema Vaas!). Ponadto wszyscy gracze dostaną także dostęp do edytora poziomów, nazwanego przez twórców Arcade, a także wydarzeń okresowych.

Przy zakupie przepustki sezonowej Far Cry 5 będziemy mogli ponownie spotkać się z Vaasem

Zawartość season passa została przedstawiona w tym filmie:

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o