Europejski Clash odwołany!

Wiele osób niewątpliwie czekało na Clasha w League of Legends, który miał się odbyć już w ten weekend. Niestety w związku z ostatnimi problemami technicznymi, Riot Games zdecydował się go odwołać.

Clash to jeden z kilku nowych trybów, jakie zobaczyliśmy w League of Legends w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Ten miniturniej, który został wbudowany w klienta od samego początku wzbudzał w graczach dodatkowe emocje. Wcześniej, żeby grać bardziej kompetetywnie trzeba było szukać pomocy na różnych stronach, które takie turnieje organizowały. Do przykładów można zaliczyć stronę Battlefy, dzięki której gracze zdobywali duże ilości RP.

Niestety serwery odmówiły. Wczoraj i przedwczoraj w godzinach wieczornych nie dało się w ogóle grać w League of Legends. Mimo tego, że szybko przywracano możliwość grania to jednak kolejki rankingowe były niedostępne. Clash zawsze przyciągał dużo więcej ludzi, co przekładało się na to, że liczba jednoczesnych graczy rosła w porównaniu do zwykłego dnia. Z tego powodu Riot Games nie chciał ryzykować i po prostu odwołał cały turniej.

Nie ma jednak co się martwić. Clash powróci do nas w przyszły weekend, czyli 29 lutego – 1 marca, kiedy to już twórcy League of Legends naprawią wszystkie usterki, które powodowały problemy.

 

Darmowy weekend z Dying Light z okazji 5-lecia wydania

Darmowy weekend z Dying Light z okazji 5-lecia wydania