Enter the Gungeon za darmo w Epic Games Store

Enter The Gungeon

Na Epic Games Store pojawiła się kolejna darmowa gra. Tym razem jest to jeden z cieplej przyjmowanych rouge lite’ów – Enter The Gungeon

Kilka dni temu Epic Games zapowiedziało, że darmowe gry na ich platformie nie będą się pojawiać – jak zakładano wcześniej – tylko do połowy, a do końca 2019 r. Najwyraźniej zabieg ten pozwala twórcom Fortnite’a regularnie powiększać swoją bazę użytkowników.

Kolejnym z wielu małych kroków mających zachęcić graczy do odwiedzania platformy jest rozdawanie za darmo Enter the Gungeon. Gra będzie możliwa do dodania do swojej biblioteki do 20 czerwca. Aby to zrobić musicie tylko znaleźć na Epic Games Store ikonę z grą i kliknąć “za darmo teraz”, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami. Enter the Gungeon to produkcja z gatunku rouge lite, która pozwala nam wcielić się w jedną z kilku dostępnych w grze postaci i przemierzać generowane proceduralnie lochy, w których będziemy się zmierzać z falami karykaturalnych przeciwników nawiązujących w różnej mierze do broni palnej.

Polecamy Wam przeczytanie naszej recenzji, aby dowiedzieć się o grze czegoś więcej. 

Casual gatunku w morzu pocisków – Enter the Gungeon [recenzja]

Dodatkowo wraz z umożliwieniem pobierania Enter The Gungeon na stronie pojawiła się gra, która stanie się darmowa od 20 czerwca. Produkcją tą jest Rebel Galaxy – nietypowy miszmasz gatunkowy stanowiący grę akcji, RPG i strategię w kosmicznej otoczce.

Enter the Gungeon

Co Wy na to? Czy Epic Games skusił Was swoimi darmowymi grami lub samą usługą? A może jesteście po drugiej stronie barykady i nie zamierzacie dawać mu szansy?  Dajcie nam znać w komentarzach!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o