The Elder Scrolls Online Elsweyr – zapowiedziano początek Sezonu Smoka

The Elder Scrolls Online Elsweyr

Bethesda zapowiedziała duże rozszerzenie do The Elder Scrolls Online. Elsweyr będzie drugim dodatkiem The Season Of The Dragon.

The Elder Scrolls Online Elsweyr zadebiutuje już 4 czerwca na PC, Playstation 4 oraz Xbox One. Jeszcze przed premierą tego rozszerzenia pojawi się mniejsze DLC Wrathstone, które zapoczątkuje Sezon Smoka. Kolejne dwie odsłony tej serii mają pojawić się jeszcze w tym roku: jedna jesienią, kolejna zimą.

Nekromanta

Elsweyr dodaje do rozgrywki m.in. nową klasę – Nekromanta. Oferuje ona trzy nowe ścieżki umiejętności.

  • Reaper – umiejętności ofensywne, umożliwiające władanie mrozem, ogniem i burzą.
  • Bone Tyrant – pozwala wykorzystywać szczątki umarłych przeciwników, aby tworzyć sobie kościane osłony i zwiększać moc swoich czarów.
  • Living Death – korzysta z mocy życia i śmierci, aby móc przywracać na pole bitwy umarłych towarzyszy.

Powrót Smoków

Jak sama nazwa całego sezonu wskazuje, Elsweyr wprowadzi do rozgrywki także smoki. Będą one jednak znacznie trudniejszym przeciwnikiem, niż np. w Skyrim, który naturalnie był dla pojedynczego gracza, więc i przeciwnicy musieli być do pokonania. Tutaj mają się one stać czymś na kształt tzw. World Events, czyli przeciwnikiem którego pojedynczy gracz nie jest w stanie pokonać. Będą zatem wymagać szczególnej współpracy wśród graczy. Bestie będziemy mogli spotkać m.in. w świątyni Alkosh. Na śmiałków, oprócz smoków, będą tam oczywiście czekać przedmioty kolekcjonerskie i ekskluzywny sprzęt.

The Elder Scrolls Online Elsweyr
Źródło: www.elderscrollsonline.com

Nowe miejsce

Elsweyr ma być krainą bogatą w nowe wyzwania i przedmioty. Będziemy przemierzać połacie terenu pokryte gorącymi piaskami i stawiać czoła przeciwnikom w dżungli. Będzie to najdziksza z dotąd poznanych krain, pełna żyznych łąk, niebezpiecznych drapieżników, krętych kanionów, czyhających na graczy bandytów i przede wszystkim budzących grozę smoków.

Resident Evil 2 – demo zbyt trudne dla 73% grających

Resident Evil 2 – demo zbyt trudne dla 73% grających