Wygraj na mikołajki Elex i 11 innych gier za ponad 800! [Konkurs]

Elex

Elex, Hob, Observer, Baldur’s Gate II: Enhanced Edition i wiele innych świetnych gier do wygrania w konkursie organizowanym przez Kulturalne Media i GOG.com

6 grudnia coraz bliżej. Centra handlowe wypełniają się motywami świąt i prezentów, a magia obdarowania udziela się wszystkim ludziom dobrej woli. I my pragniemy w ten magiczny dzień uszczęśliwić kogoś z Was paczką 12 świetnych gier o równowartości ponad 800 zł. Do wygrania są:

 

 

Powyższych 12 gier trafi do jednej osoby, która spełni założenia konkursu. A co należy zrobić, aby otrzymać ten mikołajkowy prezent? Należy wejść na nasz fanpage na Facebooku (link tutaj), polubić go i w komentarzu pod postem o konkursie napisać jaka gra kojarzy Wam się ze świętami i dlaczego. Nie musi być to gra o tematyce świątecznej. Chodzi jedynie o Wasze osobiste odczucia związane z czasem świąt. Komentarze będzie można zostawiać do 6 grudnia do godziny 12:00. Następnie grupa redaktorów działu Gry zbierze wszystkie komentarze spełniające wymogi regulaminu (który znajduje się poniżej) i wyłonią spośród nich najciekawszą odpowiedź.

Regulamin

 1. Organizatorem konkursu jest portal Kulturalne Media (zwany dalej portalem), a fundatorem nagród GOG.com.
 2. W konkursie mogą wziąć tylko osoby, które ukończyły 18 rok życia. Ograniczenie to obowiązuje z uwagi na ograniczenie wiekowe niektórych gier możliwych do wygrania.
 3. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wypełnienie polecenia konkursowego i polajkowanie fanpage’u Kulturalne Media – Gry.
 4. Polecenie konkursowe rozumiane jest jako napisanie komentarza pod ww. postem konkursowym. Komentarz ma dotyczyć wskazania (wraz z uzasadnieniem wyboru) przez uczestnika konkursu gry, która kojarzy mu się z okresem świąt.
 5. Zwycięski komentarz zostanie wyłoniony w drodze głosowania przez redaktorów działu Gry portalu. Brane pod uwagę będą osobiste odczucia na temat treści i formy.
 6. Redaktorzy zobowiązują się do niegłosowania na swoich znajomych, w celu zapewniania jak największej obiektywności.
 7. Zwycięzca konkursu otrzyma (drogą mailową lub poprzez wiadomość na Facebooku) link umożliwiający odblokowanie 12 gier na platformie GOG.com. Grami tymi są: Elex , >observer_, HobBaldur’s Gate II: Enhanced Edition (+ Baldur’s Gate II: Complete), A.D. 2044, Crime CitiesReah: Face the Unknown, Schizm: Mysterious JourneyBattle Chasers: Nightwar, Hello Neighbor (Pre-Order), Homeworld: Emergence, Kingdoms and Castles.
 8. Wyniki konkursu pojawią się w środę 6 grudnia o godzinie 20:00, lub później.
 9. Portal zobowiązuje się do pełnego zwolnienia z odpowiedzialności serwisu Facebook za każdego uczestnika.
 10. Portal informuje, że promocja nie jest w żaden sposób sponsorowana, popierana ani przeprowadzana przez serwis Facebook lub z nim związana.
 11. Facebook nie pomaga w przeprowadzeniu promocji. Portal korzysta z serwisu Facebook do administrowania promocją na własną odpowiedzialność.