Devil May Cry 5 zbiera świetne opinie

Devil May Cry 5

Od wczoraj pojawiają się pierwsze przedpremierowe opinie o Devil May Cry 5. Nowa gra od Capcomu bardzo podoba się recenzentom.

Debiutujący dziś (8 marca) Devil May Cry 5 od pierwszych zapowiedzi był produktem pod znakiem zapytania. Wiele osób odbiło się od serii po DMC: Devil May Cry z 2013 – reboocie marki stworzonym przez Ninja Theory. Jako, że ostatnia część znanej franczyzy stworzona przez Japończyków ujrzała światło dzienne ponad 10 lat temu w mediach pojawiła się obawa, czy to aby nie zaszkodzi produkcji, która będzie musiała niejako stanąć okrakiem pomiędzy starymi i nowymi fanami. Na szczęście pierwsze recenzje zdają się potwierdzać, że fani nie mają się o co martwić.

Według serwisu Metacritic (zliczającego punktowe wyniki recenzji z poszczególnych serwisów branżowych) Devil May Cry 5 w wersji na konsole Xbox One X osiąga aż 88/100 punktów. Recenzenci chwalą głównie klimat, jakość wykonania i świetny system walki dla aż 3 bohaterów, w których będziemy mogli się wcielić. Zobaczymy, jak przełoży się to na sprzedaż i popularność.

Co sądzicie o takich wynikach Devil May Cry 5? Spodziewaliście się czegoś lepszego, a może gorszego? Zamierzacie zagrać? Dajcie nam znać w komentarzach.

GWINT: Krwawa Klątwa – będziemy mieli pierwsze rozszerzenie!

GWINT: Krwawa Klątwa – będziemy mieli pierwsze rozszerzenie!