Devil May Cry 5 otrzyma kolejne demo?

Devil May Cry 5

Nadchodząca gra Capcomu – Devil May Cry 5 otrzyma drugą wersję demonstracyjną na miesiąc przed premierą. Tym razem na większej ilości platform, ale nie na wszystkich.

Cierpieliście katusze wyczekując najnowszej odsłony Devil May Cry 5 i nie mogąc zagrać w jej demo, które ukazało się w grudniu poprzedniego roku tylko na konsoli Xbox One? Nic straconego. Capcom zapowiedział, że już niedługo udostępni do pobrania kolejne demo, tym razem nie tylko na Xbox One, ale także na konsoli PlayStation 4. Kiedy konkretnie? Według twitta opublikowanego na oficjalnym profilu twitterowym gry do wypuszczenia ma dojść 7 lutego. Niestety, posiadacze komputerów osobistych po raz kolejny będą musieli obejść się smakiem (i to pomimo faktu, że premiera Devil May Cry 5 planowana jest także na blaszakach).

Nowe demo ma oferować inny wycinek gry, tak więc nawet użytkownicy poprzedniej wersji znajdą tutaj coś dla siebie. Choć poprzedniego dema nie można już pobrać w sklepie Microsoftu, to użytkownicy którzy dokonali tego wcześniej, nadal mogą ograć wersję znajdującą się na ich dyskach.

Devil May Cry 5 to nowa odsłona popularnej serii Capcomu, do pracy nad którą powraca legendarny projektant Hideaki Itsuno. Produkcja opowie o losach trójki bohaterów: Nero, Dantego i V. Po raz kolejny będzie to dynamiczna gra Hack and Slash. Jej premiera nastąpi 8 marca na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Zamierzacie wypróbować wersji demonstracyjnej nowej części krwawej serii? Dajcie nam znać w komentarzach!

Devil May Cry 5 – wymagania sprzętowe i multiplayer

Devil May Cry 5 – wymagania sprzętowe i multiplayer

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o