Destroy All Humans! z nowym gameplayem

Destroy All Humans!

Premiera Destroy All Humans! coraz bliżej. W ostatnich tygodniach wydawca dzieli się z fanami kolejnymi materiałami promującymi nadchodzącą odsłonę przygód kosmity Crypto. Tym razem pojawił się nowy trailer tytułu z fragmentami gameplayu.

THQ Nordic chętnie udostępnia kolejne informacje dotyczące platformówki z obcym w roli głównej. Niedawno mogliśmy zobaczyć trailer z ogłoszeniem oficjalnej daty premiery, prezentacje edycji kolekcjonerskich i elementy akcji z początku gry. Teraz możemy rzucić okiem na gameplay. Najnowszy zwiastun trwa niemal równą minutę i ujawnia kilka niewielkich wycinków z rozgrywki. Zobaczymy w nim głównego bohatera siejącego zniszczenie za pomocą broni laserowej, zarówno na ziemi, jak i w powietrzu. W materiale nie mogło zabraknąć także nieodzownych dla serii krów.

Przypominamy, że remake Destroy All Humans! zadebiutuje 28 lipca na PC oraz konsolach PS4 i Xbox One. W produkcji wcielimy się w przybysza z planety Furon, który przybywa na Ziemię, żeby pozyskać ludzkie DNA. Bohater nie cofnie się przed niczym, aby dopiąć swego.

Cień mgły – nowy tytuł od Muduko [zapowiedź]

Cień mgły – nowy tytuł od Muduko [zapowiedź]