Znamy datę premiery Red Dead Redemption 2!

Red Dead Redemption premiera
Przyjdzie nam jeszcze poczekać na Red Dead Redemption!

Większość graczy czekała na tę informację z wypiekami na twarzy. Red Dead Redemption to gra, która – nie bójmy się tego powiedzieć – osiągnęła status kultowej. Jeśli ktoś w nią nie grał, to przynajmniej o niej słyszał. Premiera drugiej części będzie więc wydarzeniem.

Rockstar Games rozbudzało apetyt graczy teaserami i zwiastunami, a co rusz pojawiały się informacje o rzekomej dacie premiery. Jeszcze dwa tygodnie temu po sieci krążyła plotki o 8 czerwca. Prawda jednak okazała się zgoła inna. W oficjalnym oświadczeniu studio ujawniło, że Red Dead Redemption ukaże się dopiero 26 października 2018 roku.

Przepraszamy wszystkich tych, których rozczarowało to opóźnienie. Mieliśmy nadzieję, że gra ukaże się wcześniej, ale niestety potrzebujemy więcej czasu na dopieszczenie jej.

Na otarcie łez Rockstar podrzucił kilka spektakularnych zrzutów ekranu:

 

Przypomnijmy, że w grze wcielimy się w Arthura Morgana – bandytę rabującego ramię w ramię z gangiem Dutcha Van Der Linde, który znany jest z pierwszej części Red Dead Redemption. Akcja dwójki osadzona będzie więc przed wydarzeniami z Johnem Marstonem w roli głównej. I z tego, co na razie wiemy, produkcja ukaże się na PlayStation 4 i Xbox One. Czyżby pecetowcy znów mieli zostać na lodzie?

Pozostaje im ta świetna paczką Humble Bundle przygotowana wraz z Rockstarem. Znaleźć można w niej wszystkie najważniejsze perełki tego studia: serię GTA (do V), Maxa Payne’a, L.A. Noire czy Bully’ego.

 

Wszystkie wykorzystane media pochodzą z materiałów prasowych.