Darmowy tydzień The Elder Scrolls Online

The Elder Scrolls Online

Już dzisiaj rozpoczyna się konwent QuakeCon 2018. Potrwa on do 12 sierpnia. Z tej właśnie okazji gracze otrzymają tygodniowy, zupełnie darmowy dostęp do całej zawartości gry The Elder Scrolls Online. Oprócz tego zapowiada się wiele ciekawych przecen.

The Elder Scrolls Online zadebiutowało w 2014 roku. Odczucia co do tej gry były różne. Dla wielu zapalonych fanów serii sam człon online był jak nóż w serce. Akcja toczy się tysiąc lat przed wydarzeniami ze Skyrima. W trakcie gry napotkamy lokacje dobrze znane ze wspomnianego przed momentem części The Elder Scrolls, a także znacznie starszego, ale nadal uwielbianego Morrowinda.

Kiedy zagramy za darmo?

Darmowy okres The Elder Scrolls Online startuje już dzisiaj (9 sierpnia) o godzinie 16:00. Zakończy się natomiast w przyszłą środę (15 sierpnia) o tej samej porze. Gra będzie dostępna na Steamie, na Xbox One oraz na PS4. Chcecie wypróbować? Link do wydarzenia freeplay na oficjalnej stronie gry macie tutaj. Warto zaznaczyć, że wszelkie postępy, jakie poczynimy na darmowej wersji, zostaną przeniesione do pełnego wydania po ewentualnym zakupie.

Duże przeceny

Darmowy okres to jednak nie wszystko, ponieważ The Elder Scrolls Online będzie do kupienia, przez pewien okres czasu, za znacznie obniżoną cenę. Grę na Steamie kupimy za 39,95zł do 14 sierpnia. Nieznacznie wyższe ceny będą obowiązywać także na PlayStation Store i Xbox Store. Obniżka obejmie także The Elder Scrolls Online: Summerset. Tutaj cena będzie oscylować w okolicach 90zł.

The Elder Scrolls Online
Dodatek The Elder Scrolls Online: Summerset wprowadza m.in. nową lokację, będącą ojczyzną elfów wysokiego rodu.

To nadal nie wszystko, co będziemy mogli otrzymać. Podczas trwania QuakeCon 2018 widzowie i gracze, poprzez rozmaite zadania, będą mogli zdobyć dodatkowe upominki czy nagrody, będące częścią gry The Elder Scrolls Online. Trzeba przyznać, że gra ta ma się nadzwyczaj dobrze, a dzięki takim promocjom społeczność graczy może się jeszcze znacznie powiększyć. Jednak powiedzmy sobie szczerze, wszyscy fani serii i tak czekają tylko na The Elder Scrolls VI.

Cyfrowy wagabunda | The Elder Scrolls III: Morrowind

Cyfrowy wagabunda | The Elder Scrolls III: Morrowind

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here