Darmowe Oxenfree już dostępne w Epic Games Store

Oxenfree

W Epic Games Store wystartowała kolejna darmowa gra dostępna przez 2 tygodnie dla każdego posiadacza platformy. Jest nią Oxenfree.

Twórcy Fornite’a kontynuują swoją zapowiedź z końcówki poprzedniego roku i rozdają co 2 tygodnie darmową grę na swojej dedykowanej platformie. Do 24 marca gracze mogli odebrać bezpłatny egzemplarz Slime Rancher. Teraz studio wkracza z kolejną grą, którą jest Oxenfree. Aby ją nabyć musicie wejść w ten link i kliknąć “za darmo”. Potem czeka Was kilka zgód i voila! Produkcja przypisana na stałe do Waszego konta. Czas na dodanie jej do swojej biblioteki macie tylko do 4 kwietnia.

Oxenfree to przygodowy thriller 2D stworzony i wydany przez Night School Studio. Gra miała swoją premierę w styczniu 2016 roku i stanowi nietypową oraz ciepło przyjętą produkcję indie. Opowiada historię Alex – nastolatki, która kończy szkołę średnią i postanawia wybrać się wraz ze znajomymi na tajemniczą wyspę, na której zwykło się żegnać uczniów. W miejscu tym zaczynają dziać się dziwne, anomalne zjawiska, które po pewnym czasie okazują się mieć związek z tym, że uczniowie przypadkowo otworzyli wrota do innego wymiaru. Będą musieli sobie poradzić w trudnej sytuacji, którą na siebie sprowadzili.

A co za miesiąc?

Jak zawsze w Epic Games Store wraz z pojawieniem się darmowej gry ujawniono także, czego gracze mogą spodziewać się w kolejnych tygodniach. Od 4 kwietnia Oxenfree przestanie być dostępne do nabycia, za to na jego miejsce wejdzie The Witness – jedna z najpopularniejszych gier logicznych, jaka wyszła w ciągu kilku ostatnich lat.

Jak podobają Wam się darmowe gry, które Epic rozdaje na swojej platformie? Przekonują Was, aby się zarejestrować, a może stanowią miły dodatek do jednej z Waszych platform? Dajcie nam znać w komentarzu?

(Nie?)pełnosprawne oblicze esportu – film Druga Strona

(Nie?)pełnosprawne oblicze esportu – film Druga Strona

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o