Darmowe dodatki do Battlefield 4 i Battlefield 1

Battlefield 1 Niespokojne Wody
Battlefield 1 Niespokojne Wody

Do 17 lipca gracze posiadający gry Battlefield 4 i Battlefield 1 będą mogli dodać do swoich gier za darmo dodatki. Oferta obowiązuje na wszystkich platformach.

Pierwszy dodatek dostępny za darmo to Niespokojne Wody do Battlefielda 1. Rozszerzenie zawiera kilka nowych map, nowe uzbrojenie oraz pojazdy. Główną jego siłą jest rozszerzenie wachlarza pojazdów morskich i otwarcie na wielkie bitwy prowadzone na wodzie. Kolejnym dostępnym za darmo do 17 lipca dodatkiem jest Drugie Uderzenie do Battlefield 4. Rozszerzenie wprowadza pakiet map z poprzedniej odsłony serii, Battlefield 3, z podrasowaną grafiką i nieco zmienionym układem. Oba dodatki dostępne są na konsolach PlayStation 4, Xbox One i komputerach osobistych.

Battlefield 4 Drugie Starcie
Battlefield 4 Drugie Starcie

Zmiana polityki

Electronic Arts od niedawna zmienia swoją politykę względem dodatków do Battlefielda. Dzielenie społeczności spowodowane tym, że część je kupuje, a część nie skłania wydawcę do ich darmowego rozdawania co kilka miesięcy, a niekiedy nawet częściej. Dodatkowo firma zmienia swoje plany względem nadchodzącej, piątej odsłony Battlefielda.  Ma w niej zabraknąć klasycznych DLC, czy przepustki sezonowej, jaką znamy z poprzednich gier wydawanych przez DICE. Zamiast tego gracze będą dostawać regularnie mniejsze dodatki, a monetyzacja gry odbywać się będzie za pośrednictwem mikropłatności (które jednak według zapewnień wydawcy mają ograniczać się do kosmetycznych aspektów produkcji).

World of Warcraft: Battle for Azeroth – Znamy datę premiery patcha 8.0.0!

World of Warcraft: Battle for Azeroth- Znamy datę premiery patcha 8.0.0!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here