Darksiders 3: nowy trailer, edycje kolekcjonerskie i polski dubbing

Darksiders 3

Nadchodzące Darksiders 3 ma oferować polski dubbing. Dodatkowo do sieci wrzucono nowy zwiastun oraz ujawniono edycje kolekcjonerskie, z których jedna warta jest 1500 zł.

W sieci pojawia się coraz więcej informacji o nadchodzącym Darksiders 3. Jedną z nich jest nowy trailer (poniżej). Jest on w pełni poświęcony sekcjom gameplayowym. Przedstawione na nim ataki i sposoby starcia przedstawiają się o wiele płynniej i atrakcyjniej, niż w przypadku pierwszych materiałów z rozgrywki. Trailer obrazuje sposób walki i różnorodne ataki, które będzie miała do swojej dyspozycji Furia. Dodatkowo widać na nim, że bohaterka w swoich zmaganiach będzie używać nie tylko bicza, a także miecza. Materiał zawiera także krótki fragment obrazujący sekcje platformowe z użyciem specjalnych mocy bohaterki.

Furia po polsku!

Jednak dobre wiadomości na tym się nie kończą. Profil Darksiders 3 pojawił się na Steamie. Co za tym idzie, poznaliśmy nowe informacje, jak wstępne wymagania minimalne oraz informacje o lokalizacjach. Wśród języków, które gra będzie obsługiwać, jest polski. Jednak poza samymi napisami w grze usłyszymy także pełną polską lokalizację. Nie wiemy jednak na razie, którzy aktorzy użyczą swoich głosów postaciom. Będziemy Was o tym na bieżąco informować.

A oto wspomniane wymagania. Mogą one jeszcze ulec zmianie. Bliżej premiery możemy na pewno spodziewać się dodatkowych informacji:

MINIMALNE:

  • System operacyjny: Windows 7 / 8 / 10 64 bit;
  • Procesor: Intel Core i5-2400, AMD FX-6100, lub lepszy;
  • Pamięć: 6 GB RAM;
  • Karta graficzna: Recent Shader Model 5 GPU z2 GB VRAM;
  • DirectX: Wersja 11;
  • Miejsce na dysku: 15 GB dostępnej przestrzeni.
Darksiders 3
Którą polską aktorkę dubbingową widzielibyście w roli Furii?

Gratka dla fanów

Kolejne informacje, które przewijają się przez sieć dotyczą edycji kolekcjonerskich gry. Podstawowa wersja kosztować będzie na Steamie 214,99 zł. Edycja Deluxe zawierająca poza podstawową grą soundtrack i dwa płatne wydane po premierze DLC kosztuje 289,99. Dodatkowo każdy, kto zdecyduje się na zakup pre-orderu, dostanie DLC zawierające specjalną zbroję – FURY Exclusive Armor DLC. Najciekawsze są jednak edycje kolekcjonerskie, które zostaną wydane wraz z grą.

Pierwsza z nich nazywa się Collector’s Edition i zawiera poza pudełkiem z grą artbook, steelbook, soundtrack z gry na płycie, pudełko kolekcjonerskie i figurkę Furii liczącą 29 centymetrów wysokości. Cena pakietu wynosi 600 zł.

Darksiders 3
Collector’s Edition

Druga edycja kolekcjonerska nosi nazwę Apocalypse Edition, która poza tym, co powyżej zawiera trzy dodatkowe figurki: Wojny (24 cm), Śmierci (24 cm) i Vulgrima (25 cm). Dodatkowo znajdzie się w niej naszyjnik z amuletem (5 cm) i plakat o wymiarach 77 x 100 cm. Pudełko kolekcjonerskie także jest odpowiednio powiększone. Ten pakiet kosztuje 1600 zł.

Darksiders 3
Apocalypse Edition

Piekielna Furia

Darksiders 3 to kolejna odsłona gier o czterech jeźdźcach apokalipsy. Pierwsze dwie części zostały stworzone przez nieistniejące już Vigil Games. Po rozpadzie tego studia większość pracowników wraz z Davidem Adamsem założyła nowe studio Gunfire Games, które będzie producentem nadchodzącej trzeciej odsłony serii. Wydawcą niezmiennie pozostaje THQ Nordic.

W grze wcielamy się w postać Furii: kolejnej członkini jeźdźców apokalipsy, która jako jedyna nie jest bezpośrednio powiązana z pozostałymi. Powraca ona na Ziemię, by przywrócić równowagę między dobrem a złem, zaburzoną wydarzeniami z poprzednich gier. Aby tego dokonać bohaterka będzie zmuszona zwalczyć siedem grzechów głównych reprezentowanych przez siły, jakie sprowadziły na Ziemię.

Darksiders 3
Concept art ze Steama.

Darksiders 3 po raz kolejny będzie pełną akcji grą przygodową z elementami platformowymi i zagadkami logicznymi. Dominować ma w niej dynamiczna i złożona walka przy użyciu oręża białego, jak miecze czy charakterystyczny bicz. Furia będzie przy jego pomocy także przemierzać lokacje i rozwiązywać zagadki.

Premiera Darksiders 3 planowana jest na 27 listopada 2018 roku. Tytuł ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Dodatkowo będzie zawierał pełny polski dubbing.

Czekacie na Darksiders 3? Zamierzacie kupić którąś z edycji kolekcjonerskich? Dajcie nam znać w komentarzach co myślicie o zwiastunach.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here