Ciężkie ładunki oraz duble w Euro Truck Simulator 2 oraz American Truck Simulator

Ciężkie ładunki oraz duble w Euro Truck Simulator 2

Studio SCS Software zaskoczyło fanów i graczy gry Euro Truck Simulator 2 oraz American Truck Simulator. Wkrótce pojawią się dwa dodatki do gry, z czego jeden będzie darmowy!

Pierwszy z tych dwóch dodatków to tak zwane Heavyweights lub Overweight czyli super ciężkie ładunki. Przez ostatnie lata SCS Software poświęciło znaczą ilość czasu na to, aby ulepszyć fizykę ciężarówek i naczep. Dzięki temu kładli podwaliny pod stworzenie nowych funkcji oraz obiektów, które teraz zostaną wykorzystane w dodatku Heavyweights. Te ponad 50-cio tonowe ładunki wymagają odpowiedniego sprzętu, aby były w stanie je przewieźć. Dlatego studio przygotowuje specjalne, potężne podwozia ciężarówek, np. 8×4, oraz naczepy ze skrętnymi osiami, które są dedykowane dla tego rodzaju ładunków.

Co z American Truck Simulator? Nie martwcie się, SCS Software nie zapomniało także o fanach tej gry. Dla tego tytułu także przygotowywany jest dodatek z ciężkimi ładunkami! Niestety data premiery oraz cena dodatku Heavyweights nie jest jeszcze znana.

Ciężkie ładunki oraz duble w Euro Truck Simulator 2

Podwójne naczepy za darmo!

Z kolei niedawno zapowiedziany dodatek jest właściwie aktualizacją do gry. Warto dodać, że będzie to zupełnie darmowa aktualizacja! 

Co w niej znajdziemy? Tak zwane duble czyli podwójne naczepy! O tę funkcjonalność gracze dopominali się od wielu lat począwszy od roku 2011, kiedy to studio przed premierą ETS2 wspominało o możliwości wprowadzenia tego typu naczep do gry. Niestety tak się nie stało. Po sześciu latach, setkach poprawek w fizyce gry, SCS Software postanowiło zaskoczyć graczy i wprowadzić duble w darmowej aktualizacji gry ETS2 (będzie to aktualizacja 1.28). Podobna aktualizacja będzie miała miejsce w grze American Truck Simulator (wersja 1.7) lecz w ATS podwójne naczepy będą nieco inaczej skonstruowane niż te w wersji europejskiej, co może utrudnić manewrowanie i parkowanie z nimi.

Ta darmowa aktualizacja najprawdopodobniej pojawią się na początku tego lata. Na takie nowości warto czekać!

Ciężkie Ładunki Oraz Duble

Ciężkie Ładunki Oraz Duble

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here