Multiplayer do Call of Duty: WWII za darmo przez weekend!

Na Steamie rozpoczęła się właśnie oferta poświęcona grze Call of Duty: WWII. Z tej okazji do niedzieli tryb multiplayer jest do przetestowania za darmo, a sama gra dostępna do zakupu w niższej cenie. 

Możliwość darmowego testowania nowych gier to moda, która rozkwita w najlepsze. Nie dziwi więc, że coraz nowsze i popularniejsze tytuły postanawiają skorzystać z tego trendu, by przyciągać do siebie nowych graczy. Tym razem będziemy mieli okazję zasmakować kilku (lub kilkunastu dla wytrwałych) godzin z grą Call of Duty: WWII. Od porannych godzin jest ona bowiem dostępna za darmo do pobrania i przetestowania. Jak nie trudno się domyślić, promocja dotyczy jedynie trybu multiplayer i znanego już w serii trybu Zombie.

Zainteresowani muszą jedynie wejść na swoje konto Steam, odnaleźć stronę z grą i wybrać opcję darmowego przetestowania tytułu. Gra ściągnie się na Wasze dyski, a do dyspozycji będziecie mieć w pełni funkcjonalny tytuł ze wszystkimi trybami multiplayer. Oferta ważna jest do niedzieli 25 lutego, do godziny 21:00. Po zakupie gry wszystkie osiągnięte postępy zostaną rzecz jasna przeniesione do nowo zakupionego konta. Dodatkowo zainteresowanych kupnem może ucieszyć fakt, że gra uzyskała także przecenę z okazji darmowego weekendu. Do 28 lutego będziemy mogli ją nabyć w przecenie 35%, czyli za 165 zł.

Zamierzacie spróbować swoich sił na wirtualnych frontach II WŚ? Dajcie nam znać w komentarzach. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here