Call of Duty: Black Ops 4 tylko na Battle.net?

Call of Duty: Black Ops 4

Nieoficjalne źródło podaje: Call of Duty: Black Ops 4 będzie dostępne tylko na Battle.net. Nowa gra Activision na platformie Blizzardu na zdjęciach!

Portal Gaming INTEL otrzymał wiadomość od informatora, który pragnie pozostać anonimowy (dzięki, Eurogamer). Przecieki te podają, że najnowsza gra Activision: Call of Duty: Black Ops 4 ma być tytułem, który pojawi się jedynie na Battle.necie – platformie Blizzarda. Informacje te autor popiera dwoma zdjęciami. Na jednym z nich widać logo nadchodzącej gry widniejące pod innym tytułem Activision: Destiny 2. Na drugim screenie najnowszy FPS studia widnieje jako tytuł dostępny w przedsprzedaży.

Call of Duty: Black Ops 4

Informacje te rzecz jasna nie są potwierdzone, bowiem na ich obronę jest tylko słowo informatora i dwa zdjęcia monitora. Poza informacjami o samym wydaniu informator dodaje jeszcze, że Activision pragnie przerzucić swoje tytuły na Battle.net. Ma to uniezależnić ją od podmiotów trzecich i zmniejszyć koszta dystrybucji. Jednak w tym wszystkim jest coś, co graczy może pocieszyć. Bowiem aby powetować klientom zmianę platformy, Activision skupia o wiele większe środki na porcie pecetowym. Ma być on o wiele wyższej jakości, a nad jego jakością pracuje specjalny zespół wyłapujący i eliminujący wszelkie błędy.

Call of Duty: Black Ops 4

Kolejne Call of Duty od Treyarch

Nadchodzące Call of Duty: Black Ops 4 zostanie wydane 12 października na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Gra zostanie stworzona przez Treyarch i wydana przez Activision. Na razie jeszcze nie otrzymaliśmy żadnych szczegółowych informacji, aczkolwiek na 17 maja zaplanowana jest relacja live, podczas której mamy dowiedzieć się czegoś więcej.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o