Demo polskiej gry BUTCHER już dostępne!

BUTCHER
https://i.ytimg.com/vi/mpMb684_NYk/maxresdefault.jpg

BUTCHER – pełna akcji dwuwymiarowa strzelaninka warszawskiego studia Transhuman Design doczekała się wersji demonstracyjnej.

BUTCHER ukazał się w październiku poprzedniego roku na PC, oraz w maju tego roku na PS4 i Xbox One. Wersja demonstracyjna jest jednak dostępna jedynie dla graczy pecetowych. W tytuł możecie zaopatrzyć się na Steamie, lub Indie DB. Dobrą informacją dla graczy jest jednak to, że twórcy na potrzeby dema przygotowali 3 poziomy, które nie pojawiały się wcześniej w grze.

Grą warto się zainteresować! BUTCHER to pełna akcji, krwawa strzelanina 2D z wysokim poziomem trudności. Rzeź to słowo klucz tej gry, idealnie oddające jej klimat i wykonanie. Podczas grania śmierć i krwista posoka są dosłownie wszędzie, a gracz niejednokrotnie ma tak przyspieszone tętno, że na nowo odkrywa meandry swojego układu krwionośnego (jednocześnie ciesząc się, że ten jego pozostaje wewnątrz ciała).

BUTCHER
Pomimo pikselowej grafiki BUTCHER broni się wykonaniem, które jest bardzo klimatyczne. Źródło obrazka – GameSpot

Jeśli zainteresuje Was demo, to polecam także rozważyć kupno, bowiem gra jest obecnie przeceniona na Steamie i jest to dobra okazja, by ją nabyć.