Brutalne walentynki – nowe Brutality w Mortal Combat 11

Mortal Combat 11

Twórcy gier mają swoje sposoby na uczczenie walentynek. Mortal Combat 11 świętuje jak co roku na swój przedziwny sposób. Jaki tym razem special na święto zakochanych znajdziemy w grze?

Dzisiaj walentynki, czyli święto w którym wszystko jest różowe, balonowe serduszka unoszą się w powietrzu, a motylki latają w brzuchu. Przynajmniej na taką wizję najczęściej się natkniemy, czy to w kinie czy galerii handlowej. Świat gier nie byłby jednak sobą, gdyby też nie dorzucił do tego wszystkiego swoich pięciu groszy. No i tutaj jak co roku pojawia się Mortal Combat, cały na czerwono. W tym przypadku walentynkowy dodatek dotyczy naturalnie najnowszej odsłony – Mortal Combat 11.

Nowe Brutality

13 lutego w grze pojawiło się nowe wydarzenie w trybie Tower of Time, o nazwie Be Mine. Tryb ten dodaje do rozgrywki w Mortal Combat 11 między innymi pluszowe misie, strzały Kupidyna czy też spadające z nieba serduszka i róże.

Z pewnością jednak najciekawszym dodatkiem do gry, jaki wprowadzili twórcy są nowe Brutality dla Kano, Jaxa i Kitany. Możemy je odblokować grając właśnie w ten event. Warto się jednak pospieszyć, jeśli chcecie sprawdzić nowy moduł, bo wydarzenie dostępne będzie zaledwie do 17 lutego. Bezpośrednio po nim, już 18 lutego, wystartuje nowy sezon w trybie rankingowym Combat League. Warto też przypomnieć, że na 17 marca planowane jest kolejne DLC do gry, dorzucające do rozgrywki nowe postaci. Na koniec, zostawię wam tutaj jeszcze moje ulubione Brutality z walentynkowego dodatku. Nie muszę chyba dodawać, że jest dosyć brutalne (jak sama nazwa wskazuje), więc nie zalecam wrażliwym.

Nowość w CS:GO – toksyczni gracze będą automatycznie wyciszani

Nowość w CS:GO – toksyczni gracze będą automatycznie wyciszani

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here